Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Професійне свято відзначатимуть працівники Пирятинської філії ПАТ „Полтаваобленерго“


- Вольт 4. Прийом!
- Вольт. Слухаю. Прийом!
- Проведено огляд обладнання на КТП 568. Є можливість вивести обладнання в ремонт і підготувати робоче місце. Прийом.
- Вас зрозумів. Час – 9:36. Вивести обладнання в ремонт і підготувати робоче місце. Прийом.
Таким діалогом починається виконання планових робіт в диспетчерській Пирятинської філії ПАТ „Полтаваобленерго“. Напередодні професійного свята ми завітали до наших енергетиків, щоб розповісти читачам про їх трудові будні. До речі, 1 грудня минуло 50 років з часу заснування Пирятинського РЕМу.

Заступник начальника філії з передачі електроенергії Дмитро Бєльдій ознайомив нас з роботою оперативно-диспетчерської групи (ОДГ) – одного з найважливіших підрозділів філії. Очолює ОДГ старший диспетчер Юрій Дорошенко, який має трудовий стаж більше 10-ти років. Під його керівництвом працює 12 осіб – 8 електромонтерів та 4 диспетчерів. Підрозділ виконує оперативне обслуговування електромережі, а саме: забезпечення надійного постачання електроенергії користувачам, контроль за рівнем напруги, попередження аварій і пошкоджень в електромережі, контроль за дотриманням термінів ремонтних робіт, оперативне перемикання в мережах, обслуговування підстанцій і виробничих ділянок згідно із затвердженим графіком, виявлення пошкоджень, їх локалізація та усунення. В обслуговуванні ОДГ близько 1,2 тис. км ліній електромережі, 245 трансформаторних підстанцій та 6 підстанцій 35/10 кВ. Для оперативного реагування в диспетчерському пункті встановлено сучасну систему моніторингу та керування лініями електропередач – апаратуру телеуправління SCADA, завдяки якій диспетчер контролює напругу на лініях, отримує сигнал про пошкодження та несанкціонований доступ до підстанцій 35/10 кВ.
Під час нашого візиту на чергування саме заступив Віктор Юрченко. Як у сплетінні ліній, ліхтариків і позначень схеми електромереж, можна щось зрозуміти, – для мене лишилося загадкою. А от Віктор Іванович записував у журнал повідомлення бригади про стан обладнання, давав дозвіл на проведення ремонтних робіт, щось звіряв на екрані – робота кипіла. Разом із черговим диспетчером у зміні працює оперативно-виїзна бригада, яка, окрім повсякденної планової роботи, реагує на заявки громадян та ліквідовує аварійні ситуації. Коли аварії чисельні або їх масштаб значний, у зміну виходять всі працівники ОДГ. Інколи допомагають колеги із сусідніх районів, як, наприклад, цьогоріч влітку – на ліквідацію пошкоджень електромережі під час негоди було залучено дві додаткові бригади.
Отак вмикаєш в кімнаті світло і не замислюєшся, що десь у полі, хоч в сніг, хоч в дощ, працюють електромонтери – перевіряють і ремонтують. В їх розпорядженні лише один старенький УАЗик. Тож не варто сердитися, коли в грозу на кілька годин гасне світло. Адже часом негода спричиняє неполадки в багатьох місцях одночасно, між якими десятки кілометрів відстані. Просто довіртеся професіоналізму наших енергетиків, а вони зроблять свою справу якісно і оперативно.
Спілкуючись з диспетчерами та електромонтерами Пирятинської філії ПАТ „Полтаваобленерго“, я пересвідчилася, що їх робота - одна з найвідповідальніших, недарма на Дошці пошани з 8 фотографій 3 – портрети працівників оперативно-диспетчерської групи.
Олена КОЛІНЬКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (16.12.2016) | Автор:

Переглядів: 89 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus