Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Районний бюджет у першому півріччі перевиконали на 1,3 млн. грн.


4 серпня відбулося пленарне засідання сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання.
У ході зібрання перед депутатами про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району за 2015 рік прозвітував голова райдержадміністрації Олег Куча (звіт читайте на 3 стор.). Після недовготривалого обговорення депутати взяли озвучену інформацію до відома.
Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2016 року доповіла на засіданні начальник фінансового управління РДА Людмила Безушко. Зокрема, вона повідомила, що за перший квартал 2016 року до загального фонду районного бюджету без врахування трансфертів при плані 4 572,4 тис. грн. фактично надійшло 5 888,2 тис. грн., що складає 128,8%. План бюджетних призначень перевиконано на 1 315,9 тис. грн. Видаткову частину загального фонду районного бюджету з урахуванням субвенцій за другий квартал 2016 року виконано в сумі 79 573,5 тис. грн., або 93,4% планових призначень на відповідний період з урахуванням змін. У звітному періоді забезпечено своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних галузей. Прострочена заборгованість з їх виплат у районі відсутня. З резервного фонду районного бюджету району за І півріччя 2016 року використано 56,7 тис. грн.
Окрім цього, народні обранці внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік, які зумовлені рядом обставин. Зокрема, до доходної частини показників загального фонду районного бюджету 2016 року проводяться у зв’язку з отриманням: освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 51 100 грн.; медичної субвенції з державного бюджету в сумі 27 200 грн.; субвенції на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності спільного користування в сумі 450 000 грн. від ОТГ, іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 500 тис. грн. та інших.
Депутати заслухали та взяли до відома інформацію по ряду програм. Серед них - Програма розвитку туризму на 2013-2017 роки, Програма зайнятості населення Пирятинського району на 2013-2017 роки. Рішенням сесії було затверджено комплексну Програму розвитку освітньої галузі Пирятинського району на 2016-2020 роки та Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району.
Під час обговорення Програми розвитку освітянської галузі депутати Віталій Бабак та Микола Купріян порушили питання перспективності сільських шкіл, зокрема, того, яка перспектива заповнення класів навчальних закладів, розташованих у сільській місцевості. У свою чергу голова районної ради Сергій Пазюк відзначив, що районна влада буде працювати в напрямку того, аби зберегти чи навіть відновити роботу початкових шкіл у кожному із сільських населених пунктів.
Відповідно до прийнятого на сесії рішення приміщення військкомату передано у державну власність Міністерства Оборони України.
Серед іншого внесено зміни до Положення про комісію з формування списків присяжних та народних засідателів Пирятинського районного суду, надано дозвіл сектору культури і туризму РДА на передачу в оренду частини приміщення районного Будинку культури. Депутати також прийняли звернення до Кабінету Міністрів України та районних рад щодо порядку наповнення бюджетів об’єднаних та необ’єднаних територіальних громад та підтримали звернення депутатів Житомирської районної ради 7-го скликання та розглянули ряд інших питань.
У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Андрій Сімонов та Олександр Гаркавенко. Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (11.08.2016) | Автор:

Переглядів: 70 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus