Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Райрада прагне вирішити долю майна колишнього військового містечка у Великій Кручі у правовому полі

В ході підготовки до другого пленарного засідання 17-ї сесії районної ради у вівторок, 21 березня, відбулося розширене засідання президії райради. Депутати розглянули питання, що виносяться на розгляд сесії районної ради, обговорили затверджене на попередньому засіданні звернення депутата районної ради Ніни Холодкової щодо проведення розрахунків за оренду землі.
Окрім цього народні обранці черговий раз обговорили ситуацію довкола будівлі спортзалу у Великій Кручі. Зокрема, голова районної ради Сергій Пазюк повідомив, що після проведення першого пленарного засідання сесії, на якому не було підтримано пропозицію щодо створення комісії для інвентаризації майна колишнього військового містечка, керівництво ПАТ «Велика Круча» не надало районній раді документи, які б підтверджували законність того, що будівлі колишньої військової частини є власністю ПАТ «Велика Круча». З іншого боку, в архіві було віднайдено документ, яким майно колишньої військової частини розпорядженням голови облдержадміністрації було передано у комунальну власність громад району. Оскільки іншого документа, який би підтверджував законність володіння цим майном ПАТ «Велика Круча» не було надано, С. Пазюк відзначив, що як посадова особа він повинен відреагувати на представлені документи. Тому він ініціює на найближчому сесійному засіданні у середу, 22 березня, повторний розгляд даного питання.
Окрім цього, депутати обговорили і ситуацію з невиплатою орендної плати ПАТ «Каплинцівське», 52 орендодавці якого досі не отримали плату за користування їхніми земельними паями у 2016 році. О. Возний повідомив, що дана справа перебуває на розгляді у поліції, тому надавати офіційні коментарі на загал в інтересах слідства він не може.
Також під час засідання депутати заслухали та обговорили ряд листів – сільських рад щодо передачі субвенцій, управління соціального захисту РДА щодо виділення коштів на погашення судового збору та інші, узгодили питання порядку денного сесійного засідання.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (23.03.2017) | Автор:

Переглядів: 83 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus