Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Разом з районкою: від «Шляхом Ілліча» - до «Пирятинських вістей»


«Прочитав у «Пирятинських вістях», що у липні цього року районна газета відзначатиме 100-річний ювілей. От вирішив принести примірник районки 1990 року, який зберігався у мене…», - з такими словами, тримаючи в руках пожовтілу від часу газету «Шляхом Ілліча», переступив поріг редакції пирятинець Петро Нестерець.
Він приніс нам районну газету за 15 вересня 1990 року. Цей примірник зберігся у Петра Прокоповича не випадково – в цьому номері «Шляхом Ілліча» (таку назву мало на той час районне видання) на першій сторінці було розміщено фото групи робітників меблевої фабрики та комбінату хлібопродуктів, серед яких був і П. Нестерець.
Передплачувати районну газету Петро Прокопович почав ще набагато раніше, ніж вийшов той номер, - вже близько 40 років він нерозлучний з улюбленим виданням. Зараз купує «Пирятинські вісті», бо не встиг оформити передплату на цей рік з січня. Але запевняє, що обов’язково це зробить з лютого (як тільки отримає пенсію), бо без газети вже не уявляє свого життя. Залюбки читають її разом з дружиною Галиною Іванівною. «Все у газеті є, що потрібно і цікаво людям. Новини, поради та інша корисна інформація подаються стисло, дохідливо і грамотно», - так відгукується Петро Нестерець про нашу газету. А оскільки «Пирятинські вісті» - на порозі 100-річного ювілею, то побажав улюбленому районному виданню «так тримати» і з кожним роком все більше вдосконалюватися та розвиватися!
Оксана БОНДАРЕНКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (27.01.2017) | Автор:

Переглядів: 63 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus