Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Розпаювання земель радгоспу-технікуму досі не дає спокою березоворудчанам


22 лютого в Березовій Рудці відбувся День райдержадміністрації з метою проведення виїзного прийому громадян посадовими особами РДА та перевірки роботи сільської ради за окремими напрямками.
Голова райдержадміністрації Олег Куча, його перший заступник Владислав Гуленко, начальник фінансового управління РДА Людмила Безушко, начальник управління праці РДА Володимир Гудзь, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Володимир Романенко, начальник загального відділу апарату РДА та сільський голова Василь Позняк спілкувалися з жителями села. Найбільше цікавили березоворудчан земельні питання. Зокрема, несправедливим вважають селяни те, що 13 демобілізованих учасників АТО не можуть претендувати на отримання земельних ділянок, бо своє право на приватизацію всі вони вже використали ще до мобілізації. Також вкотре селяни висловили своє невдоволення результатами розпаювання земель радгоспу-технікуму. Скаржилися місцеві жителі й на мізерну закупівельну ціну на молоко, і на те, що декілька великих земельних ділянок за межами населених пунктів сільської ради віддані у користування особам, про яких в Березовій Рудці ніколи й не чули.
Олег Куча надав попередні відповіді на всі запитання. Крім того, голова райдержадміністрації з сільським головою попередньо погодили шляхи вирішення деяких з озвучених питань. Також О. Куча рекомендував сільській раді у 2017 році особливу увагу приділити ремонту доріг, видаткам на розвиток соціальної сфери, організації вивозу твердих побутових відходів та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. Насамкінець селяни висловили схвилювання перспективою надання Вікторійській школі, а не Березоаворудській статусу опорної. На думку місцевих, - це несправедливо. Але голова райдержадміністрації запевнив, що рішення ще не прийнято. Поки що триває обговорення та ґрунтовний аналіз. Опорною стане школа, яка за всіма показниками буде визнана найбільш підходящою для виконання функцій опорного навчального закладу.
Олена КОЛІНЬКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.03.2017) | Автор:

Переглядів: 95 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus