Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Розпочався сезон бурульок


Часте коливання температури, підтавання снігу на дахах будинків спричиняє появу красивого, але небезпечного явища – льодяних бурульок. Щозими десятки людей стають жертвами власної неуважності та халатності комунальників.
Травмування, спричинене падінням на голову льодяних брил, часом закінчується летально. Небезпека звисає практично звідусіль. Магазини, аптеки, установи, приватні та багатоповерхові будинки – все в льодовому полоні. Тож ми спробували дізнатися, хто і як повинен боротися з цим лихом.
Очищення дахів підприємств, установ, організацій та приватних будинків від небезпечних бурульок чи снігу – обов’язок власника або керівника. Але далеко не всі цей обов’язок виконують, наражаючи перехожих на небезпеку.
У правилах благоустрою міста Пирятина не згадується про обов’язок слідкувати за ліквідацією небезпечних бурульок. Але п. 7 ст. 17 Закону України „Про благоустрій населених пунктів“ говорить про право громадян звертатися до суду з позовом про відшкодування шкоди, заподіяної майну чи здоров`ю громадян внаслідок дій чи бездіяльності балансоутримувачів об’єктів благоустрою.
За словами директора КП „Каштан“ Віталія Скочка, моніторинг потенційно небезпечних бурульок на покрівлях будинків житлового фонду комунального підприємства ведеться постійно. За потреби льодяні нарости ліквідовуються, зокрема, минулого тижня було очищено дах міської школи №6.
В маленьких містечках бурульки взимку - те ж саме, що палії восени та навесні: всі бачать, всі знають, всі незадоволені, всі проти, а віз і нині там. Тому закликаємо власників будинків, дахи яких знаходяться над тротуарами, не наражати перехожих на небезпеку і позбуватися льодяних бурульок до того, як вони нароблять лиха.
Олена КОЛІНЬКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (15.12.2016) | Автор:

Переглядів: 43 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus