Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сільські ради виділили кошти на придбання комп’ютерів у ФАПи


6 грудня відбулося пленарне засідання 25-ї сесії районної ради сьомого скликання.
Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови районної ради Сергія Пазюка про свою діяльність з листопада 2016 року по листопад 2017 року (основні тези виступу голови райради – у матеріалі під рубрикою «Актуальне інтерв’ю» на стор. 2). 
Далі учасники зібрання затвердили Програму економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2018 рік, внесли зміни до деяких районних програм та показників районного бюджету на 2017 рік.
Відповідно до прийнятого рішення, зміни до доходної частини показників загального фонду проведено у зв’язку зі зменшенням субвенції з Державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу на суму 3,2 млн грн.; отриманням іншої субвенції загального фонду від бюджету ОТГ та ряду сільських бюджетів. За інформацією начальника фінансового управління РДА Людмили Безушко, кошти, направлені з бюджету об’єднаної територіальної громади, спрямовано головному розпоряднику бюджетних коштів - управлінню соціального захисту населення РДА на погашення заборгованості за пільги з послуг зв’язку за поточний рік в сумі 123720 грн. На погашення цієї ж заборгованості кошти виділили Грабарівська сільська рада (1032 грн.), Давидівська (43575 грн.), Дейманівська (1300 грн.), Каплинцівська (775 грн), Сасинівська (517 грн.), Харківецька (2650 грн.). Окрім цього, Центру первинної медичної допомоги сільські ради виділили кошти на придбання комплектів комп’ютерної техніки для сільських закладів охорони здоров’я - для Грабарівського, Дейманівського, Сасинівського, Кейбалівського, Харківецького ФАПів та Вишневецької амбулаторії. Також деякі сільські ради передали до районного бюджету кошти на передплату періодичних видань для сільських бібліотек на наступний рік.
Окрім цього, в ході сесії було затверджено передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів редакції районної газети «Пирятинські вісті» і знято з контролю районну  Програму надання одноразової  матеріальної допомоги учасникам бойових дій у зоні проведення АТО.
Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (14.12.2017) | Автор:

Переглядів: 64 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus