Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сільські ради виділили кошти на співфінансування придбання сміттєвоза та контейнерів


У середу, 22 березня, відбулося друге пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Активна та сповнена дискусіями робота засідання завершилася прийняттям кількох важливих для районної громади рішень.
Народні обранці затвердили зміни до кількох районних програм. Так, до Програми розвитку освітньої галузі Пирятинського району було внесено зміни у зв’язку з необхідністю проведення повірки обладнання шкільних котелень у ході підготовки вже до наступного опалювального сезону. На ці цілі з районного бюджету виділено 27 тисяч гривень. Терміновість прийняття цього рішення пов’язана зі здорожчанням послуг по повірці обладнання найближчим часом.
До Програми розвитку культури на 2013-2017 роки зміни внесені у зв’язку з прийняттям рішення про відзначення подарунками переможців районного огляду-конкурсу «Родослів». Аби заохотити аматорів сцени, які підтримують рівень культури у своїх населених пунктах на добровільних засадах, з районного бюджету виділено 20 тис. грн.
Депутати також заслухали та затвердили інформацію начальника фінансового управління РДА Людмили Безушко щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік. Як пояснила доповідач на початку виступу, зміни спричинені отриманням субвенцій з державного, обласного, міського та ряду сільських бюджетів. Субвенція загального фонду державного бюджету (90 286 грн.) направлена відділу освіти, молоді та спорту РДА на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. Інша субвенція з обласного бюджету в сумі 112 000 грн. - для організації санаторно-курортного оздоровлення членів сімей загиблих ветеранів війни з числа учасників АТО та 110 000 грн. спрямовані на реалізацію заходів програми розвитку та підтримки агарного комплексу Полтавщини. Об’єднана територіальна громада передала до районного бюджету субвенцію в загальній сумі 1210414 грн., кошти якої серед іншого будуть спрямовані на ЦРЛ – 900 тис. грн., на програми соціального спрямування тощо. Значну суму субвенції на утримання сільської школи передала Вікторійська сільська рада: на заміну старих віконних блоків на сучасні металопластикові - 174 тис. грн., на підготовку Вікторійської школи до початку 2017-2018 навчального року - 127 160 грн., для забезпечення безкоштовного харчування дітей 1-4 класів та дітей пільгової категорії - в сумі 24 540 грн., на відшкодування витрат на підвищення кваліфікації педпрацівників Вікторійської школи - 3 000 грн. Смотриківська сільська рада також передала 10 000 грн. на організацію харчування учнів 1-4 класів.
Частина сільських рад передали субвенції на районний бюджет, з якого в свою чергу кошти передано до обласного на співфінансування Програми сприяння створення матеріальної бази для формування організованої системи збору та вивезення твердих побутових відходів на території сіл Пирятинського району. З Березоворудського сільського бюджету передано 264 400 грн., Вікторійського - 118 900 грн., Грабарівського - 66 800 грн., Давидівського - 222 400 грн., Малютинського - 73 000 грн., Смотриківського - 92 600 грн., Теплівського - 106 900 грн. Також цим рішенням розподілено кошти сільським радам – переможцям районного конкурсу проектів.
За ініціативи голови районної ради Сергія Пазюка на другому пленарному засіданні сесії депутати повторно розглянули питання про впорядкування майнових питань спільної власності територіальних громад району, яке на першому засіданні не було проголосоване. Питання стосується впорядкування нерухомого майна колишнього військового містечка у Великій Кручі. Оскільки в період між двома сесіями керівництво ПАТ «Велика Круча» не звернулося до районної або сільської рад для вирішення в правовому полі даного питання, районна рада вирішила повторно ініціювати створення комісії, яка детально вивчить ситуацію та стане своєрідним майданчиком для проведення діалогу, результатом якого, у свою чергу, стане прийняття рішення про подальшу долю майна виключно у правовому полі. Обговорення даного питання черговий раз викликало в залі шквал емоцій.
Голова наглядової ради ПАТ «Велика Круча» Іван Близнюк наголосив, що у такому форматі він не готовий вирішувати дану проблему, а комісію ПАТ «Велика Круча» не допустить на територію об’єктів, які вона має вивчати…
Виваженою та чіткою є позиція з даного питання сільського голови Ірини Солдатової: поштовхом до цієї ситуації стали виключно інтереси громади села. Таку ж точку зору висловив і депутат обласної ради Андрій Сімонов, який відзначив, що це питання – виключно відстоювання інтересів громади, без політичного підґрунтя, і вирішувати його потрібно в діалозі, виключно мирним шляхом.
Депутати райради Олег Тристан та Микола Купріян внеси пропозицію: підкоригувати проект рішення, запропонований до затвердження, прописавши в ньому лише створення комісії та термін, протягом якого вона має напрацювати пропозиції, а подальші кроки напрацювати за результатами висновків комісії. Ця пропозиція і була підтримана депутатським корпусом райради, який більшістю голосів підтримав дане рішення.
Вів сесійне засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (23.03.2017) | Автор:

Переглядів: 124 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus