Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сміттєвози «Левові» дісталися Пирятинщини?


Поки керівництво Львівської області та Львова не можуть домовитися в питанні виділення землі під будівництво сміттєпереробного заводу та полігону для утилізації, вся Україна відчуває наслідки такої горе- дипломатії.
Журналістам «Пирятинських вістей» стало відомо, що близько півтора тижня тому на території Великокручанської сільської ради виявили свіженьку купу сміття. Голова сільської ради Ірина СОЛДАТОВА так прокоментувала цей факт:
- Дійсно, на території сільради було виявлено сміття. Я особисто виїздила на місце 27 березня. Викидали його, скоріш за все, вночі, тому свідків немає. З приводу походження сміття я не маю достовірної інформації. Територія, де виявлено купи сміття, перебуває в оренді ПАТ «Велика Круча», тому й утилізацією цих відходів займатиметься дане підприємство, адже сільська рада не має необхідної техніки. Про утилізацію сміття на міському сміттєзвалищі вже домовлено з директором КП «Каштан» Віталієм Скочком.
Голова наглядової ради ПАТ «Велика Круча», депутат обласної ради Іван БЛИЗНЮК повідомив нам наступне:
- Сміття, близько 20 кубів ТВП, невідомі скинули на узбіччі дороги, що веде до колишнього аеродрому. Хоч землю тут орендує ПАТ «Велика Круча», але це територія сільської ради. Тому ми очікуємо на допомогу зі сторони місцевого самоврядування в питанні утилізації цього сміття. Наше підприємство готове власними силами вивезти ТВП, а сільрада, сподіваємося, оплатить міському сміттєзвалищу кошти за утилізацію.
Ми звернулися також і до начальника Пирятинського відділку Нацполіції Олексія ВОЗНОГО із запитанням, чи відомий правоохоронним органам факт виявлення на території Великокручанської сільської ради незаконно скинутого сміття, і отримали наступну відповідь:
- Працівниками нашого відділку зареєстровано звернення депутата районної ради Владислава Близнюка з цього приводу. Під час виїду на місце встановлено, що сміття, близько 3-4 тонн, знаходиться на території поля. Факт порушення зафіксовано, але у зв’язку з відсутністю збитків, нанесених навколишньому середовищу (адже сміття сухе), було вирішено якнайшвидше утилізувати сміття. Припущення, що дане сміття має львівське походження, не підтверджено.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.04.2017) | Автор:

Переглядів: 54 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus