Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

СПІЛКУЄМОСЯ З ЧИТАЧЕМ

Під час телефонного зв’язку «Спілкування з читачами», що відбувся у квітні, пирятинці порушили ряд питань, за відповіддю на які ми у формі офіційного запиту звернулися до міської ради. Коментарі з приводу порушених питань цього тижня надав заступник міського голови Максим ВАРАВА.
Де і коли з’явиться нове міське кладовище?
- Які конкретно кроки зроблені міською владою для облаштування нового міського кладовища: чи визначено місце, чи готується потрібна документальна база для його відкриття, тощо? – запитання такого змісту редакція отримала від Наталії Мужанової.
- При розробці Генерального плану розвитку міста на громадських слуханнях було вирішено розмістити нове міське кладовище ліворуч дороги на Пирогову Леваду. В подальшому планується вирішення питання виділення земельної ділянки та розробка проекту облаштування кладовища.
Чи буде відновлено асфальтове покриття по алеї на вулиці Січових Стрільців?
- Чи планується відновлення асфальтового покриття тротуару по алеї на вулиці Січових Стрільців та чи буде встановлено там лавочки? – з таким питанням до нас звернулася Галина Нагорна.
- У 2017 році відновлення покриття тротуару по березовій алеї на вулиці Січових Стрільців не заплановано. Натомість цього року планується облаштування тротуарів по вулиці Аврущенка та площі Героїв Майдану. А також викладення тротуарною плиткою пішохідних доріжок на території Меморіалу Вічної Слави.
І знову про фонтан…
- Коли у місті, нарешті, належним чином облаштують фонтан? – таке питання цікавило Ольгу Хоменко.
- У бюджеті міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік кошти на реконструкцію фонтану не передбачено. Проте, загалом його робота буде відновлена в літній період.
Про орендну плату за торгові об’єкти на автобусних зупинках
- Чи сплачують приватні підприємці, які розмістили свої торгові об’єкти на зупинках, орендну плату за це і в якому розмірі? – запитувала Тетяна Федченко.
- Приватні підприємці, які розмістили свої торгові об’єкти на автобусних зупинках, сплачують оренду в розмірі 5% від нормативно-грошової оцінки землі.
Про ремонт частини Приудайського узвозу
Також М. Варава надав коментар на лист, що надійшов на адресу редакції від жителів частини вулиці Приудайський узвіз, яких цікавило, чи заплановано ремонт або підсипку дорожнього покриття відрізку цієї вулиці, так званого тупика:
- Ремонт асфальтового покриття по вулиці Приудайський узвіз здійснювався за рахунок соціальних угод. Тобто асфальтування дороги і грейдерування вулиці від будинку №24 до будинку №50 ТОВ „Альтком“ здійснювало за власні кошти. Інші роботи на цій вулиці цього року не передбачені.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (01.06.2017) | Автор:

Переглядів: 38 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus