Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

СПІЛКУЄМОСЯ З ЧИТАЧЕМ

Куди подівся знак на в’їзді на Гагаріна?
Під час години телефонного спілкування з читачами, що відбулося минулого вівторка, пирятинець, який представився Анатолієм, попросив на сторінках газети порушити запитання: «Чому зняли знак «Обмеження ваги транспорту до 5 т» на в’їзді на вул. Гагаріна з боку вул. Київської? По Гагаріна нещодавно відремонтували дорогу, а знак зняли, тому важковагові автівки їздять, аж будинки трясуться…».
Із запитанням, порушеним нашим читачем, ми звернулися до інспектора з дорожнього нагляду сектору превенції патрульної поліції Юрія ЛЮБІМОВА. Він повідомив, що офіційно ніхто знак, а отже, - і обмеження руху транспорту, не знімав та пообіцяв розібратися в даній ситуації. Більше того, Ю. Любімов відзначив, що протягом останніх днів спільно з міською радою на території Пирятина проводиться робота з поновлення існуючих вуличних знаків, які прийшли в негодність, та встановлення, де необхідно, нових знаків. Так, нещодавно були встановлені знаки, які, відповідно до нового закону, регламентують рух транспорту на кругу по вулиці Ярмарковій (навколо Свято-Успенської церкви).
Від редакції: через кілька хвилин після телефонної розмови Ю. Любімов зателефонував та повідомив, що вдалося з’ясувати, що знак у вказаному місці дійсно викрали, і пообіцяв, що його буде поновлено вже цього тижня.

Чому знизилася закупівельна ціна на молоко?
З таким запитанням до нас зателефонувала жителька Нових Мартиновичів, яка відмовилася називати своє прізвище та ім’я. Хоча, зазвичай, редакція анонімні запитання не розглядає, але оскільки озвучена нею проблема – постійно на слуху, а відповідь цікавить багатьох, - ми порушуємо на сторінках газети це питання.
Перший заступник голови райдержадміністраці Владислав ГУЛЕНКО з цього приводу повідомив наступне:
- Зниження закупівельної ціни на молоко носить сезонний характер. Попит переробних підприємств на молоко приблизно однаковий у всі пори року, але при цьому взимку його значно менше, ніж влітку. Тому між молокопереробними підприємствами існує негласна домовленість про те, що влітку ціна на молоко знижується. Причому дешевшає молоко, закуплене і в сільгосппідприємствах, і у приватних господарствах. При нагоді хочу наголосити, що шляхом здорожчання молока з приватних господарств, яке традиційно приймається за нижчими цінами, ніж молоко з молочно-товарних ферм, є створення у селах кооперативів. Це, окрім іншого, дозволить брати участь у різноманітних проектах, один з яких, наприклад, незабаром стартує на Пирятинщині. Проект «Dairy Management System», який фінансується неурядовою організацією «SOCODEVI» та Урядом Канади, надає можливість фермерам безкоштовно зробити аналіз молока кожної дійної корови.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (08.06.2017) | Автор:

Переглядів: 116 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus