Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Співпраця, перевірена часом


З першого дня виходу в світ районної газети пошта доставляє її до читача. Святкуючи 100-річний ювілей, районка відзначатиме і 100 років співпраці з Пирятинським центральним поштовим відділенням.
Заступник начальника Центрального відділення поштового зв’язку (ЦВПЗ) Пирятин Тетяна Скаленко розповіла, що нині в районі 2270 передплатників «Пирятинських вістей» і 635 з них обслуговує центральне відділення. Крім того, 60 примірників газети надходить центральному відділенню з Лубенської дільниці оброблення пошти для розповсюдження вроздріб. До речі, листоноші завжди розпродують усі 60 екземплярів і впевнені, що могли б продавати і більше. Далеко позаду «Пирятинських вістей» за кількістю передплатників залишаються газети: «Життя» (586), «Сільські вісті» (476), «Порадник господаря» (191), «Порадниця» (121).
У центральному поштовому відділенні працюють 7 листонош, які щотижня доставляють нашу газету читачам в Пирятині, Верхоярівці, Замостищщі, Заріччі та Калиновому Мості. На одного листоношу припадає від 57-ми до 157-ми передплатників районки.
Найбільше примірників «Пирятинських вістей» доставляє Лариса Гурська – 157 газет для передплатників, ще 15 реалізовує вроздріб:
- «Пирятинські вісті» завжди мали значно більше передплатників у районі в порівнянні з іншими періодичними виданнями як регіональними, так і республіканськими. Декілька років тому районка конкурувала з газетою «Пирятинська правда». Але перемогла, бо вона «м’якіша», змістовна й цікава. Вашому виданню довіряють люди. А як чекають передплатники чергового номера! Буває, на воротях стоять – виглядають. Особливо активно читають «Пирятинські вісті» пенсіонери, адже газета для них - і вісник найважливіших новин і подій в районі та світі, і надійна порадниця. Тому передплачують обов’язково. Трапляється, без хліба залишаються на декілька днів до пенсії, а газету за останні гроші передплатять. Тож з упевненістю можна сказати, що «Пирятинські вісті» - улюблена газета мешканців міста і району.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (01.06.2017) | Автор:

Переглядів: 32 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus