Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Співпраця заради змін18 січня у приміщенні Пирятинського ліцею відбулася стратегічна сесія, на якій було обговорено проблеми освітньої галузі пирятинської громади та шляхи їх вирішення.
Участь у засіданні взяли не лише педагоги та представники влади - долучилися учні й батьки. Міський голова Олексій Рябоконь у своєму виступі зазначив, що від громади залежить розвиток дитсадків і шкіл, а отже - її майбутнє. На батьках і педагогах – відповідальність за те, щоб виростити гідне підростаюче покоління, майстрів, які сприятимуть розвиткові громади. Ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського (ПОІППО) Віталій Зелюк додав, що жоден лідер неспроможний самотужки змінити громаду, кожен з нас має брати участь у її розбудові та становленні.
О. Рябоконь та В. Зелюк підписали меморандум про співпрацю між Пирятинською міською радою та ПОІППО. Далі батьки та педагоги разом з В. Зелюком обговорили проблеми освітньої галузі та можливі шляхи їх вирішення. Паралельно в сусідній аудиторії своїми ідеями вдосконалення освітнього процесу поділилися школярі (з ними працювала фахівець ПОІППО Тетяна Устименко), а потім представили отримані результати педагогам і батькам. Серед окреслених батьками, вчителями та школярами проблем – низька мотивація учнів, необхідність вмотивованих кваліфікованих кадрів, нестача якісного сучасного матеріально-технічного забезпечення, недосконалість змісту освіти.
Подальша співпраця з ПОІППО буде спрямована на вирішення визначених проблем, оновлення змісту освіти, модернізацію освітнього менеджменту, впровадження нових форм підвищення кваліфікації вчителів з метою досягнення нової якості освіти.
Ольга ЛАСА. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (26.01.2018) | Автор:

Переглядів: 51 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus