Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортзал у Великій Кручі прийнято у територіальну власність громад району


4 травня відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання.
Перед початком засідання депутат Ніна Холодкова повідомила широкий загал про те, що проведена спільна робота райдержадміністрації, районної ради, її як депутата дала позитивний результат – понад 50 орендодавців ПАТ «Каплинцівське», нарешті, отримали орендну плату за земельні паї за минулий рік.
Окрім цього, депутат Микола Калайтан під час традиційної «п`ятнадцятихвилинки» перед початком роботи сесії для озвучення суспільно значимих проблем порушив питання необхідності приділення уваги широкого загалу районної громади до двох споруд у Великій Кручі. Так, за його словами, уваги потребує споруда колишньої церковно-приходської школи у селі, яка могла б стати, наприклад, музеєм, але наразі, судячи зі стану, в якому перебуває, є безгосподарчою будівлею. Ще одна споруда, на яку варто звернути увагу громаді, - будівля колишнього ресторану по вулиці Героїв Майдану, яка на даний час хоч і має власника, але є аварійно небезпечною. З цього приводу будуть підготовлені відповідні депутатські запити та проблеми вивчатимуться детальніше.
Перше питання порядку денного - звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2016 рік. У своєму виступі Олег Куча, зокрема, відзначив, що протягом минулого року господарський комплекс району продемонстрував стабільне динамічне зростання, яке хоча й не повністю, але компенсувало глибоке падіння попередніх років і дало відчутний позитивний ефект на стан більшості сфер району. А підсумовуючи свій виступ, він відзначив, що проведена у 2016 році робота з економічного і соціального розвитку району та досягнуті результати відбулися не лише через стабілізацію ситуації в країні чи відновлення економічного розвитку, а в першу чергу завдяки скоординованій та продуктивній співпраці всіх гілок влади району та закликав продовжити спільну й успішну співпрацю в питанні розвитку району. Депутати взяли звіт керівника району до відома.
Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території району прозвітував начальник Пирятинського ВП ГУНП в області Олексій Возний. Серед досягнень правоохоронців він, зокрема, відзначив, що вдалося розкрити обидва особливо тяжкі злочини, вчинені на Пирятинщині минулого року, - вбивство у Великій Кручі та розбійний напад в Олександрівці. У своєму виступі О. Возний також подякував депутатам та керівництву району, сільським головам за співпрацю, зокрема, в плані виділення коштів на встановлення камер відеоспостереження на території сільських населених пунктів. Незважаючи на труднощі з їх встановленням у сільській місцевості, цього місяця камери мають запрацювати на території двох сільських рад. Також найближчим часом на території району мають запрацювати групи швидкого реагування, три із чотирьох уже повністю сформовано, одна поки лишається недоукомплектована кадрами. Інформацію начальника відділу поліції депутати взяли до відома, так само, як і інформацію про стан законності, заходи щодо її зміцнення  та результати діяльності органів прокуратури на території району у 2016 році, яку озвучив заступник керівника Лубенської місцевої прокуратури Олександр Пожаров. При цьому до роботи прокуратури в залі пролунали певні зауваження. Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко наголосив на необхідності того, щоб прокуратура більш активно співпрацювала із сільськими радами, зокрема, в частині надання юридичної допомоги у боротьбі з неплатниками за оренду земель, які є фактично по кожній сільській раді.
В ході обговорення питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік виникла необхідність додаткового виділення коштів на фінансування Програми компенсації за здану на забій лейкозну худобу. Як повідомив начальник відділу агропромислового розвитку РДА Павло Повшедний, станом на 4 травня у відділі зареєстровано 16 готових пакетів документів, які подали власники зданих цього року на забій лейкозних корів. Він також наголосив, що з розумінням поставилися до необхідності такого кроку як здача хворої корови їх власники у селах Березова Рудка, Сасинівка, Білоцерківці, Давидівка, Каплинці. Тоді як свідомість жителів населених пунктів Дейманівської сільської ради лишається низькою. Тому частину коштів, передбачених на ці села, «перекинуто» на ті, де власники вже здали хвору худобу. В подальшому до Програми планується внести зміни та фінансувати її в необхідному обсязі, відповідно до кількості поданих пакетів документів.
У ході цього сесійного засідання, нарешті, було прийнято рішення про подальшу долю приміщення спортзалу колишньої військової частини у Великій Кручі. Зокрема, у проголосованому на сесії документі йдеться: з метою створення умов для занять фізичною культурою і спортом учням Великокручанської школи І-ІІІ ступенів, включити до реєстру майна спільної власності територіальних громад району приміщення колишнього спортзалу та передати його в оперативне управління та на баланс відділу освіти, молоді та спорту РДА.
Учасники зібрання ознайомилися з ходом виконання Програми розвитку освітньої галузі Пирятинського району на 2016-2020 роки та Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки, внесли зміни до деяких районних програм. Також рішенням сесії затверджено структуру та штатну чисельність центральної районної лікарні, порядок організації заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.
Окрім того, обранці погодили створення нового об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення – ботанічної пам’ятки природи «Вікторійський парк» на території Вікторійської сільської ради, надали дозвіл на передачу в погодинну оренду частини приміщення районного Будинку культури та розглянули інші питання.
Наостанок подискутували під час розгляду питання про делегування представників від Пирятинського району до складу Госпітальної ради Західного госпітального округу. На розгляд загалу було внесено три кандидатури -  головного лікаря ЦРЛ Олександра Гаркавенка, голови районної ради Сергія Пазюка та начальника фінансового управління РДА, депутата районної ради Людмили Безушко. В результаті було прийнято рішення делегувати до складу Госпітальної ради О. Гаркавенка та С. Пазюка.
У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак, Іван Близнюк, Олександр Гаркавенко та Андрій Сімонов. Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.05.2017) | Автор:

Переглядів: 129 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus