Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Стан готовності району до опалювального сезону

5 жовтня відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на яку було винесено питання про стан готовності житлово-комунального господарства та підприємств району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року.
З цього питання доповідав в. о. завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА В. Кобзєв. Він повідомив, що житловий фонд на територіях сільських рад налічує 36 багатоквартирних будинків. Із сільських бюджетів на підготовку об’єктів до роботи в опалювальний період використано 757 тис. грн. ПП „Хазар–2007“ до початку опалювального сезону проводяться ремонти каналізаційної та водопровідної мереж, запірної арматури в підвальних приміщеннях житлових будинків №4,5,6,7 по вул. Авіамістечко в с. Велика Круча на загальну суму 16 тис. грн. Станом на 10 вересня підписано 100% паспортів готовності житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період. Проте, на території Великокручанської сільської ради до цього часу не вирішено питання щодо встановлення лічильників на теплопостачання на 8 багатоквартирних житлових будинків.
ЦРЛ проведено ремонт покрівель в хірургічному, поліклінічному відділеннях, замінено 5 вікон на металопластикові, проведено поточний ремонт теплогенераторної та замінено насоси в поліклінічному відділенні, проведено реконструкцію рентгенкабінету поліклінічного відділення. Орієнтовна вартість виконаних робіт складає 142,3 тис. грн.
На території сільських рад - 23 ФАПи та 6 амбулаторій. З них працює: на газу - 10, електроенергії - 3, твердому паливі - 16. Всі топкові підготовлені до роботи в опалювальний сезон.
На балансі відділу освіти, молоді та спорту РДА перебуває 13 теплогенеруючих об’єктів, з них: на газу - 7, твердому паливі - 1, електроенергії - 3, двом навчальним закладам здійснюють теплопостачання ПП „Хазар-2007“ та госпрозрахункова дільниця облсількомунгоспу села Нові Мартиновичі. Всі паспорти готовності будівель і споруд до роботи в осінньо-зимовий період – підписано.
Приміщення дошкільних навчальних закладів в основному перебуває на балансі місцевих рад. Серед 21 сільського ДНЗ лише 8 опалюється від газових котелень, інші - на твердому паливі або ж опалюються електрокотлами. Всі вони, крім Яцинівського ДНЗ, готові до опалювального періоду.
В районі функціонує 54 заклади культури, з них: 26 клубних, музей та 27 сільських бібліотек. Під час опалювального сезону 2016-2017 року будуть опалюватися: постійно 5 клубних закладів: РБК, Великокручанський СБК, Березоворудський, Дейманівський та Сасинівський сільські клуби. Не опалюються 4 клубних заклади: Кейбалівський, Вікторійський, Гурбинський та Прихідьківський, Яцинівський - знаходиться на ремонті.
Дорожньою службою на території району ведуться роботи по підготовці доріг та техніки до експлуатації у зимовий період. На сьогодні заготовлено ДРП-3 філії „Лубенська ДЕД“ 150 т суміші, при потребі - 4000 т. Під час обговорення цього питання голова райдержадміністрації О. Куча зазначив, що сільським головам буде дано доручення укладати договори із сільгоспвиробниками на залучення техніки для розчищення снігу взимку.
Також на засіданні розглядалося питання про організацію та результати діяльності Державної служби ветмедицини району з питань забезпечення епізоотичного благополуччя території району, з якого доповідав в. о. начальника управління Андрій Середа. Він, зокрема, повідомив, що епізоотична ситуація в районі погіршується, у зв’язку із забороною планових перевірок протягом останніх трьох років.
Про підсумки збирання ранніх зернових та зернобобових культур та проведення комплексу осінньо-польових робіт у районі доповідав начальник відділу агропромислового розвитку РДА П. Повшедний. Він проінформував, що в районі успішно проведено збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2016 року. На площі 9717 га отримано урожайність 48,8 ц/га (одну з кращих в області), валовий збір - 47431 т.
Світлана ДОВГЕНКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (11.10.2016) | Автор:

Переглядів: 104 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus