Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Старожили допомогли назвати місце відпочинку в Усівці


Для встановлення та збереження історичної назви території, де розташоване місце відпочинку в селі Усівка, працівниками Кейбалівського ПНДВ НПП «Пирятинський» протягом тривалого часу збиралися та опрацьовувалися історичні дані.
- 90-річний старожил села повідомив нам, що раніше ця місцина називалася «Наталушина левада», - розповідає майстер з охорони природи Кейбалівського відділення НПП «Пирятинський» Олександр Афанасенко. - У результаті ця мальовнича галявина й отримала свою назву. Протягом серпня-вересня цього року працівниками Кейбалівського відділення було виготовлено та встановлено на місці відпочинку вхідні дерев’яні ворота, на яких засяяла назва «Наталушина левада» та логотип НПП «Пирятинський». Участь в облаштуванні місця відпочинку взяли М. Томаш, П. Юнак, В. Головко, В. Чорноус, В. Демченко та інші. З транспортом допоміг місцевий сільгоспвиробник І. Криворот. Робота виявилася не з легких. Довелося працівникам відділення добряче попотіти, адже і вага, і висота воріт давалися взнаки. Але, як-то кажуть, гуртом і батька легше бити. Врешті-решт, ворота підкорилися й зайняли своє почесне місце та відтепер прикрашають вхід на територію місця відпочинку, - зазначив О. Афанасенко.
Ідея та сам дизайн усіх назв для місць відпочинку, за яким би впізнавали НПП «Пирятинський», запропоновані директором парку Юрієм Митропаном. Для покращення умов відпочиваючих в цьому ж місці відпочинку працівниками Кейбалівського ПНДВ встановлено новий критий стіл з лавою. Крім цього, на місці відпочинку облаштовано новий спусковий місток з кладки до річки. Оновлено та підремонтовано інформаційні щити та знаки та здійснено прибирання території.
Світлана ДОВГЕНКО.
Фото надано НПП «Пирятинський»

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (15.09.2016) | Автор:

Переглядів: 99 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus