Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Таких хороших військових можна на пальцях перерахувати


Олександр Семисалов народився 26 липня 1978 року в м. Курськ. У віці 5 років переїхав з батьками до Пирятина. Закінчив загальноосвітню школу №6, потім – Прилуцьке ПТУ №34. Працював електрозварювальником. Відбув термінову службу в армії. Після цього працював у Пирятинському управлінні ЖКГ, в Пирятинському водоканалі. У 2015 році призваний по мобілізації, брав участь у бойових діях. Зараз О. Семисалов служить на посаді механіка-водія у військовій частині в Пирятині.
Про Олександра нам розповів заступник командира військової частини А- 1499 з морально-психологічного забезпечення Юрій Карпов. «Я зв’язувався з командуванням частини, де воював О. Семисалов, - говорить Ю. Карпов. - І командування, і співслужбовці запевняють, що Олександр – відмінний солдат, прекрасна людина».
Перебуваючи на службі в частині А-1499, Олександр також проявив себе як зразковий військовий. «Це - спеціаліст високого класу, який блискуче справляється зі своєю роботою, - продовжує Ю. Карпов. – Усі завдання Олександр виконує без нарікань, не зволікаючи. Він - акуратний, його речі завжди в порядку. Олександр не вживає алкоголю, а це – позитивна риса як для всього суспільства в цілому, так і для Збройних Сил України».
О. Семисалова поважають співслужбовці, він – авторитетний військовий спеціаліст. Окрім виконання своїх посадових обов’язків, Олександр багато часу присвячує облаштуванню території військової частини.
«Усі ми розуміємо, що в армії є як зразкові, так і погані солдати, - ділиться Ю. Карпов. – Я в житті різних військових бачив: і в колишній Радянській Армії, і в українській. Однак, таких хороших солдатів як Олександр можна на пальцях перерахувати».
Юрій Карпов зазначив, що командування військової частини готує листа батькам О. Семисалова – подяку за виховання сина. Заступник командира планує провести Урок мужності для учнів школи №6, розповісти їм про випускника цього навчального закладу, який став гідним захисником України, подякувати вчителям, які внесли свій вклад у становлення особистості Олександра. Ю. Карпов впевнений, що не лише родина та школа вплинули на майбутнього військового: «Він жив у пирятинській громаді, працював, спілкувався з місцевими людьми. Думаю, вони також відіграли роль у формуванні світогляду Олександра, його ставленні до Батьківщини та до всього іншого».
«Наша військова частина потребує солдатів, потребує хороших військових. Маємо вакансії, тож запрошуємо на службу», - завершив свою розповідь заступник командира.
Ольга ЛАСА.
Фото надане Ю. Карповим

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (26.01.2018) | Автор:

Переглядів: 84 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus