Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ТОВ «Давидівський дар» має хороший урожай пізніх зернових


На полях району в розпалі роботи зі збору пізніх зернових та зернобобових культур.
ТОВ «Давидівський дар» також займається збором збіжжя й має непогані результати по врожайності. За словами директора цього сільгосппідприємства Володимира Миленка, врожайність становить: соя – 33,5 ц/га, кукурудза – 110 ц/га (бункерна вага), озима пшениця – 60 ц/га та соняшник - 32 ц/га (залікова вага).
Журналісти «Пирятинських вістей» побували на полях ТОВ «Давидівський дар» та дізналися, чим живе підприємство сьогодні.

ТОВ «Пирятинський делікатес», яке працює на теренах району під вмілим керівництвом директора Івана Богомола вже шостий рік, іншою прерогативою свого розвитку вибрало, крім виробництва напівфабрикатів, і сільське господарство. З цією метою було придбано корпоративні права ряду сільськогосподарських підприємств. Земельний банк становить близько 20-ти тисяч гектарів землі, які сьогодні знаходяться в обробітку. В Броварському районі Київської області обробляється 5,5 тисячі га, в Пирятинському – 2,2 тисячі га (ТОВ «Дейманівський дар» та ТОВ «Давидівський дар»), Гребінківському – 2,2 тисячі га, Лохвицькому – 10 тисяч га.
«Для цього нашими підприємствами придбано практично повний набір сільськогосподарської сучасної техніки, за допомогою якої ми в змозі самі обробити й виростити урожай, -розповідає В. Миленко. - Єдине, чого в нас не вистачає, - це комбайнів та автомобілів для транспортування зерна. Але, я переконаний, що це - справа часу, й незабаром це питання буде вирішено. Адже цього року ми зібрали більший врожай, аніж планували. Також у планах - будівництво елеватора, який, я сподіваюся, буде побудовано на Пирятинщині».

Також велику увагу власники підприємства приділяють підтримці своїх пайовиків.
«Ми - перші в районі почали сплачувати 7% за паї, - зауважив Володимир Миколайович. - І плануємо в наступному році збільшити цей відсоток. Безплатно нашим пайовикам надається оранка городів, допомога при народженні дитини, виплати на поховання та інше. Крім того, сьогодні нашим власником поставлено завдання створити мережу пільгових магазинів для своїх пайовиків. Ми вже відкрили чотири магазини у Лохвицькому районі та закінчуємо будівництво одного магазину в Броварському районі. Крім цього, побудували магазин в Пирятинському районі в селі Дейманівка. А днями плануємо розпочати будівництво такої ж торгової точки у Давидівці. У цих магазинах буде реалізовуватися продукція «Пирятинського делікатесу». Крім цього, в магазині продаватиметься хліб, крупи, олія та інші продукти першої необхідності. Ціни буде встановлено по собівартості товару. Планується побудувати аптечні кіоски для пайовиків з пільговими цінами на ліки. Також хочемо найняти лікаря, який би виїжджав на села та обслуговував наших пайовиків», - зазначив В. Миленко.
Наші журналісти також побували в селі Дейманівка. Зокрема, відвідали магазин для пайовиків, який незабаром розпочне свою роботу. Директор ТОВ «Дейманівський дар» Тетяна Семененко розповіла, що до цього торгового об’єкта зможуть ходити всі бажаючі, але пільгові ціни будуть тільки для пайовиків сільгосппідприємства. Для цього їм буде видано спеціальні пластикові картки.
Варто зазначити, що значні кошти виділяються на розвиток інфраструктури сільських населених пунктів, на території яких ці підприємства обробляють землю. Приділяється велика увага покращенню матеріально-технічної бази навчальних закладів, відродженню духовності на селі, збереженню історичних пам’яток архітектури, ремонту доріг тощо. Детальніше про це читайте в наступних випусках газети.
Світлана ДОВГЕНКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (27.10.2016) | Автор:

Переглядів: 307 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus