Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У маніпуляційному кабінеті затісно…

«Неодноразово лікувався у поліклініці, приймаючи крапельниці. Уколи і крапельниці одночасно роблять в одному кабінеті, який схожий на прохідний двір, всі разом – і чоловіки, і жінки. Дві медсестрички в шаленому потоці хворих зіштовхуються одна з одною. Як для нелікувальних потреб, то виділено чимало приміщень, а для обслуговування хворих не знайдеться бодай ще один кабінет, щоб хоч жінки з чоловіками не товклися в одному кабінеті», - лист такого змісту ми днями отримали від жителя Пирятина Володимира.
Ось який коментар з приводу викладеного у листі надала головний лікар Центру первинної медичної допомоги Ірина ДЯДЬКОВА:
- У маніпуляційному кабінеті проводиться забір крові на аналізи щодня до 10.00, а далі до кінця робочого дня хворі виконують призначення лікарів – ін’єкційне та крапельне введення ліків. Звісно, для такого об’єму роботи приміщення кабінету замале. В даний час виділити додатково кабінет для проведення процедур немає можливості, оскільки Центр первинної медичної допомоги орендує площі кабінетів для сімейних лікарів у Пирятинської ЦРЛ. При найменшій можливості ми у першу чергу плануємо розширити маніпуляційний кабінет, щоб пацієнти мали змогу отримати якісні медичні послуги в комфортних умовах. Поки що хворі можуть проводити амбулаторне лікування також в денному стаціонарі на території ЦРЛ.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (25.11.2016) | Автор:

Переглядів: 42 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 1.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus