Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У міського голови з`явився третій заступник


1 грудня відбулася 31-ша сесія Пирятинської міської ради 7-го скликання. Одне з питань порядку денного стосувалося затвердження кандидатури третього заступника міського голови, який займатиметься гуманітарними питаннями (сфери освіти, культури, соціальних послуг, медицини).
Міський голова Олексій Рябоконь запропонував обрати на цю посаду депутата міської ради Раїсу Андрейщук. Присутні депутати одноголосно проголосували «за».

1 грудня відбулася 31-ша сесія Пирятинської міської ради 7-го скликання, на розгляд якої було винесено 40 проектів рішень.
На початку засідання міський голова Олексій Рябоконь прозвітував про роботу виконкому в міжсесійний період. Він зазначив, що за цей час здійснено грейдерування 8-ми вулиць, освітлено 6 вулиць і провулків у Пирятині та 3 вулиці в Олександрівці; розпочато заміну вікон та дверей у ДНЗ «Сонечко»; облаштовано басейн у приміщенні ліцею та майстерню у школі №4; придбано і доставлено до шкіл 391 парту та 392 стільці; встановлено спортивне обладнання на майданчику школи №1; замінено теплотрасу та завершено ремонт спортзалу в ліцеї; частково замінено аварійні водогони в Тарасівці, Олександрівці, Калиновому Мості; визначено переможців тендерних закупівель вугілля і грейдера. О. Рябоконь також розповів про участь представників міської ради у семінарах, тренінгах та реалізацію ряду інших проектів.
Після цього присутні депутати заслухали звіт начальника Пирятинського відділення поліції Олексія Возного про стан боротьби із злочинністю. О. Возний доповів про те, що вжиті організаційні і практичні заходи дозволили зберегти контроль за криміногенною ситуацією в громаді. За 9 місяців 2017 року на території Пирятинської ОТГ зареєстровано 339 кримінальних правопорушень, а це - на 9,2% менше, ніж у 2016 році. Найпоширенішими правопорушеннями є крадіжки та шахрайства. Очільник поліції зазначив, що зараз не існує відділу ДАІ. Натомість створено 4 групи швидкого реагування (у складі кожної – 2 офіцери поліції та 1 сержант), в обов’язки яких входить і стеження за безпекою дорожнього руху. Група швидкого реагування забезпечена автомобілем, що дає змогу оперативно реагувати на повідомлення від громадян. Депутати міськради підтримали рішення взяти до уваги звіт начальника поліції, а також рекомендували посилити контроль за притягненням до адміністративної відповідальності громадян, які спалюють рослинні рештки та організовують стихійну торгівлю, посилити контроль за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками. Окрім цього, міський голова висловив своє занепокоєння з приводу групового перебування неповнолітніх на вулицях у пізній час доби. На думку О. Рябоконя, варто зібратися робочою групою і вирішити, яким чином можна вплинути на цю ситуацію.
Далі депутати проголосували за ряд проектів, які були обговорені на комунальній, бюджетній, зведеній комісіях і стосувалися затвердження, внесення змін та доповнень до програм міської ради, списання з балансового обліку міськради основних засобів, затвердження громадянам технічних документацій, укладання договорів оренди, затвердження рішень виконкому та розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період, внесення змін та доповнень до програми діяльності міськради, внесення змін до бюджету та затвердження бюджетного регламенту Пирятинської ОТГ тощо. Рішенням депутатів виділено понад 1 млн 200 тис. грн. на потреби освітніх закладів Пирятинської ОТГ. Змінено вартість харчування дітей в дитячих садочках на 2018 рік. З 1 січня вона становитиме 30 грн., з них батьківська доплата в місті складатиме 60% (18 грн.), в селі – 40% (12 грн.). 101 тис. грн. виділено для придбання системи електронного голосування «Рада», яка дасть можливість уникнути помилок при підрахунку голосів на сесіях, оперативно бачити результати голосування та поіменний список.
Окрім цього, наприкінці засідання було обговорено кілька інших питань. Зокрема, депутати вирішили, що на одну з наступних комісій варто запросити власників маршруток, які зупиняються біля приміщення колишнього кафе «Хмільна осінь» (район автостанції), для того, щоб вирішити, яким чином можна облаштувати парковку, безпечну для всіх учасників дорожнього руху. Заступника міського голови Максима Вараву попросили надати відповідь, чому в місті досі не облаштовані «лежачі поліцейські». М. Варава зазначив, що на перехресті вулиць Європейська та Абаканська «лежачі поліцейські» не були встановлені, бо в цій місцевості займалися переплануванням пішохідного переходу, а через несприятливі погодні умови не встигли навіть нову дорожню розмітку нанести. О. Рябоконь наголосив на тому, що роботи мусять бути виконані, адже доцільність облаштування «лежачих поліцейських», зокрема, біля шкіл та садочків, активно обговорювалася, і з цього приводу громадяни звернулися з відповідною петицією.
Ольга ЛАСА.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (08.12.2017) | Автор:

Переглядів: 88 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus