Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У Пирятині представили учасників проекту „Місцевий підприємець“


27 червня відбулося засідання „круглого столу“ на тему: „Представлення учасників проекту „Місцевий підприємець“.
У роботі зібрання, що відбулося під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Владислава Гуленка, взяли участь приватні підприємці, які виявили бажання стати учасниками проекту: керівник ТОВ „Новодавидівське“ Олег Щегельський, керівник ТОВ „Оріон“ Олександр Артюх, приватні підприємці Ірина Легуш, Олена Ящик, Вячеслав Бондаренко, Олександр Науменко, представники ФОП Олега Симоненка, Валентина Сокура. Загалом, на даний час у проекті беруть участь 15 фізичних та юридичних осіб, які займаються реалізацією або виробництвом товарів.
Під час проведення зібрання було обговорено подальші етапи роботи по даному проекту. Уже на початку цього місяця розпочнеться підготовка до фотозйомки об’єктів підприємницької діяльності та самих товарів, які виготовляються місцевими товаровиробниками. Головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Аліна Алечка презентувала макет таблички-постера, який буде розміщений в торгових точках, де реалізуються чи будуть реалізуватися товари, вироблені на Пирятинщині, та логотип, яким у вигляді клейких наліпок будуть маркуватися продукти харчування і напої, виготовлені на Пирятинщині. Ще одним кроком підтримки місцевих підприємців буде розміщення реклами на сітілайтах у Пирятині та на білборді, макет якого також було представлено до уваги присутніх на зустрічі. Окрім цього, для підприємців, які займаються реалізацією продукції, запропоновано макет вуличної вивіски, що буде привертати увагу споживачів, котрі проходитимуть повз об’єкти торгівлі. 
У ході обговорення подальших кроків реалізації проекту відділу економічного розвитку і торгівлі РДА рекомендовано сформувати список місцевих товаровиробників та у вигляді листа рекомендаційного характеру направити його до сільських рад, установ міста та району, щоб вони рекомендували іншим та купували товар нашого виробника.
Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Володимир Петрик зауважив, що підприємці, які не встигли подати заявку, можуть звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі РДА (каб. №28, ІІ поверх).
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (28.07.2017) | Автор:

Переглядів: 128 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus