Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У Пирятині відкрили «Дитячий центр інновацій»


15 травня відбулося відкриття науково-дослідного центру «Дитячий центр інновацій», де школярі Пирятина та району матимуть змогу розвивати свої знання та уміння в технічних науках.
З відкриттям учасників зібрання привітали голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак, заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко, представник фонду «Brainbasket Foundation» у Полтавській області Анна Брухно.
У своєму виступі Сергій Пазюк, зокрема, відзначив, що депутати районної ради підтримали ідею Сергія Вольвача щодо створення такого центру, і наголосив на важливості забезпечення належних умов, аби діти могли розвивати свій потенціал моделювання. 
Науково-дослідний  центр створено за фінансової підтримки районної ради та фонду «Brainbasket Foundation». Так, з районного бюджету було виділено 63 тисячі гривень – на ремонт приміщень, закупівлю меблів, на утримання посади інженера-електроніка. За кошти фонду придбано комп’ютерну техніку, яку встановлено в одному з кабінетів.
Ініціатором створення центру, як уже наголошувалося, виступив учитель Пирятинського ліцею Сергій Вольвач. Ось, що він розповів нам про майбутню роботу:
- Заняття у центрі можуть відвідувати діти шкільного віку - від 7-ми до 16-ти років. Працюватимемо ми над розробкою і створенням науково-дослідних проектів у напрямку «Інженерія» та «Комп’ютерні науки». Центр працюватиме без канікул, тож діти, яким подобається займатися подібними речами, можуть звертатися до вчителів у своїх навчальних закладах, вони і допоможуть зв’язатися з нами. Наостанок хочу підкреслити: відвідувати центр можуть учні як сільських, так і міських шкіл. Центр розташований на 4-му поверсі адмінбудинку, в кабінеті №58.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (01.06.2017) | Автор:

Переглядів: 36 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus