Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У Пирятинському ліцеї – новий директор


Цього вівторка найбільший навчальний заклад Пирятинської ОТГ отримав нового керівника. Директором закладу призначено Ларису Пономаренко. Загалом претендентів на цю відповідальну посаду було двоє – окрім Л. Пономаренко, стати керівником ліцею хотіла Наталія Шерзой. Відбір керівника відбувався прозоро, з урахуванням думки батьків та педагогів навчального закладу. Такий підхід до процесу призначення керівника у пирятинських закладах застосовувався вперше.
Зустріч претендентів з батьківським загалом та колективом ліцею відбулася 27 листопада. В ході зібрання претенденти презентували себе, свою професійну діяльність, представили перспективний план розвитку заходу та відповіли на запитання присутніх.

Серед планів, озвучених Л. Пономаренко, - ретельна робота з кадрами, покращення результативності навчально-виховного процесу, робота з обдарованими учнями, налагодження більш тісних взаємозв’язків ліцею з іншими закладами, здоров`язберігаючі заходи, продовження роботи з облаштування класних кімнат та багато іншого.
Міський голова Олексій Рябоконь у своєму виступі відзначив, що в сучасних умовах керівник навчального закладу має, передусім, належним чином організовувати його фінансово-господарську діяльність, науково-виховний процес і всебічний розвиток учнів. Окрім цього, наголосив, що після затвердження директора розпочнеться активна спільна робота, розробка плану подальших дій, зокрема, пошук шляхів того, як зробити ліцей опорним закладом.
Після завершення презентаційної частини та обговорення відбулося голосування батьків та педагогів. У результаті і батьківський загал, і колектив ліцею підтримали кандидатуру Лариси Пономаренко. Остаточне рішення про призначення керівника закладу було прийнято наступного дня під час засідання конкурсної комісії. Більшістю голосів перевагу було віддано Л. Пономаренко.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (07.12.2017) | Автор:

Переглядів: 79 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus