Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У школі №6 - новий спортивний майданчик


27 квітня на території міської школи №6 відбулася урочиста і довгоочікувана подія – відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.
Перерізати червону стрічку завітав до Пирятина голова обласної ради Олександр Біленький, адже збудували майданчик в рамках реалізації обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту. До речі, одним з ініціаторів розроблення цієї Програми є депутат обласної ради, наш земляк Іван Близнюк.
За урочистим відкриттям з нетерпінням спостерігали учні та педагоги школи, керівництво району та міста, депутати районної та міської рад, тренери ДЮСШ, громадські активісти та ЗМІ. Перерізати червону стрічку по праву випала честь голові обласної ради Олександру Біленькому, депутату обласної ради Івану Близнюку та заступнику міського голови Ігорю Шикеринцю. Звертаючись до присутніх, О. Біленький зазначив, що інвестиції в спорт – це вклад у майбутнє, у здоров’я підростаючого покоління. Тому реалізація таких проектів дуже важлива. І. Близнюк, один з авторів обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту, зауважив: «Пирятин – єдине в області місто на сьогодні, що має 3 спортивні майданчики з синтетичним покриттям. На облаштування таких майданчиків з обласного бюджету у 2017 році передбачено 11,2 млн. грн. Один з цих майданчиків ми відкриваємо сьогодні, ще два, в Теплівці та Березовій Рудці, плануємо побудувати до Дня Незалежності. Жоден район області не може похизуватися таким вдалим лобіюванням інтересів громади району на обласному рівні, який ми проводимо, безперечно, разом з іншими обласними депутатами від Пирятинщини та керівництвом району і міста. Крім того, я не забуваю і зобов’язання перед жителями району міської школи №1, облаштування спортивного майданчика на території якої планується за рахунок міського бюджету». Заступник міського голови І. Шикеринець подякував усім, хто взяв участь в реалізації проекту будівництва спортивного майданчика, від депутатів обласної ради до працівників підрядної організації, і зазначив, що цей об’єкт планується використовувати не лише для проведення занять фізкультурою в рамках навчального процесу, а й в позанавчальний період, що є важливим для жителів району Завокзалля. Голова райдержадміністрації Олег Куча та голова районної ради Сергій Пазюк також зазначили, що відкриття нового сучасного спортивного майданчика є важливою подією для громади та втіленням в життя мрії учнів. Такий спортивний об’єкт дозволить відволікти дітей від комп’ютерів, забрати з вулиць та долучити до занять фізичною культурою.
Місце для будівництва спортивного майданчика обрали не випадково, адже міська школа №6 впроваджує комплексно-цільову програму «Назустріч здоров’ю», в навчальному процесі педагоги особливу увагу приділяють розвиткові фізичної культури та вихованню здорового підростаючого покоління.
Це вже 53-й такий майданчик на Полтавщині, облаштований в рамках обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту. За умовами Програми реалізація проекту відбулася за рахунок співфінансування з міського бюджету в сумі 860 тис. грн. на вкладання основи, дренажу, на огорожу й освітлення та 480 тис. грн. з обласного бюджету на закупівлю та укладання синтетичного покриття.
Одразу ж після урочистого відкриття учні школи зіграли перший футбольний матч. Випробувати покриття майданчика першим ударом у ворота довірили депутату обласної ради І. Близнюку.
Олена КОЛІНЬКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.05.2017) | Автор:

Переглядів: 92 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus