Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У Вікторії встановили камери відеоспостереження

Ще минулого року в районі розпочалася робота по встановленню камер відеоспостереження у сільських населених пунктах району – районна рада розробила програму, під яку було виділено кошти для придбання відеокамер. Відповідно до цієї програми, на Вікторійську сільську раду було виділено одну відеокамеру. Сільська рада активно долучилася до втілення цієї ідеї в життя, розробивши Програму впровадження системи відеоспостереження на теритоії Вікторійської сільської ради на 2016-2018 роки. Відповідно до цієї програми, було виділено та освоєно 16,5 тис. грн., за які придбано ще дві відеокамери.
Як повідомила сільський голова Наталія Пазюк, станом на 12 липня, дві з трьох відеокамер повністю встановлено, підключено до мережі Інтернет і зображення з цих відеокамер виведено на пульт охорони Пирятинського райвідділу поліції. Питання підключення третьої камери вирішиться вже найближчими днями. Вікторія – перший сільський населений пункт у районі, в якому вдалося встановити відеокамери, незважаючи на труднощі, з якими довелося зіткнутися в процесі роботи.
- Ми готові поділитися досвідом з колегами: як і що потрібно робити, - говорить Н. Пазюк. – Але, не дивлячись на труднощі, воно того варте. Адже криміногенна ситуація зараз досить складна, а камери значною мірою убезпечать жителів села від заїжджих «гастролерів», від інших правопорушників, допоможуть у розкритті злочинів, якщо такі, не дай Боже, стануться.
Камери встановлено на в`їзді в село та в центрі населеного пункту.
Дбаючи про охорону правопорядку у своїх селах, Вікторійська сільська рада також розробила програму, відповідно до якої виділено кошти (10 тис. грн.) на придбання паливно-мастильних матеріалів для працівників райвідділу.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (10.08.2017) | Автор:

Переглядів: 157 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus