Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах


Під такою назвою 29 червня на базі Засульської ОТГ відбулося навчання для представників як об’єднаних, так і необ’єднаних громад Полтавщини, що складалося з інформаційної та практичної частин. Участь у семінарах взяли і делегації з Пирятинської ОТГ та Пирятинської РДА.
Ініціаторами проведення такого навчання виступили Фонд міжнародної солідарності (Польща), Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ та Асоціація об’єднаних територіальних громад.
У вступному слові про мету проведення таких семінарів для представників громад розповіли виконавчий директор Асоціації ОТГ Валентина Полтавець, представник Фонду міжнародної солідарності Артур Гроссман, представниця Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лідія Євтушенко, експерти Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ Роман Широких та Євгеній Перевезенцев.
Семінари провели за двома напрямками. Одна з тем - «Без мешканців не вдасться: запрошення до діалогу», лейтмотивом якої було обговорення практик впровадження в громадах Полтавщини партисипаторного бюджету, тобто бюджету участі або громадського бюджету. Р. Широких та Є. Перевезенцев представили презентації бюджетів участі Полтави та Кременчука, на прикладі яких слухачі семінару досконально ознайомилися з механізмом впровадження партисипаторного бюджету та навіть спробували розробити дорожню карту впровадження такої ініціативи у своїй громаді. Дана тема представникам Пирятинщини вже знайома, адже цьогоріч вже відбулося голосування за проекти Громадського бюджету Пирятинської міської ОТГ, проекти-переможці вже реалізуються.
Ще один семінар провела Л. Євтушенко на тему «Підготовка проектів з місцевого розвитку». Вона розповіла про порядок надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та навела приклади вдалого використання коштів. До слова, 95% від запланованого минулоріч Мінрегіоном фінансування інфраструктурних проектів було освоєно. А це - чудовий результат.
Під час семінару слухачі навчилися правильно заповнювати форму проектної заявки, вивчили всі нюанси її подачі, дізналися, як підвищити свої шанси на отримання субвенції Мінрегіону.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (28.07.2017) | Автор:

Переглядів: 57 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus