Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учні 1-4-х класів міських шкіл отримуватимуть безкоштовні сніданки


23 грудня відбулася дев’ятнадцята сесія міської ради сьомого скликання. Народні обранці затвердили бюджет міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік, Стратегію розвитку Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки та прийняли ряд інших важливих рішень.
Відповідно до прийнятого рішення, показники доходної та видаткової частини бюджету міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році визначено в сумі 90 857,3 тис. грн.

За рахунок бюджету міської територіальної громади у наступному році буде здійснюватися безоплатне харчування учнів 1-4-х класів шкіл, розташованих на території населених пунктів Пирятинської ОТГ. Відповідне рішення було прийнято під час сесійного засідання. Отже, 781 учень початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаної територіальної громади отримуватимуть протягом року безоплатно сніданки. Крім того, безоплатне харчування у 2017 році продовжено і для учнів 4-11-х класів пільгових категорій (273 особи): діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти військовослужбовців-учасників АТО та діти постраждалих від аварії на ЧАЕС. Загалом для забезпечення безоплатного харчування 1054 дітей – учнів шкіл Пирятинської міської ОТГ з бюджету виділено 815 тис. грн.
У ході сесійного засідання було затверджено ряд програм: Програму утримання служби благоустрою комунального підприємства „Каштан“ на 2017 рік, Програму фінансування потреб комунального підприємства „Каштан“ на утримання об’єктів комунальної власності на 2017 рік, Програму оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, Програму зайнятості населення на 2017 рік та інші.
Рішенням сесії було внесено зміни до Переліку вулиць, провулків, площ населених пунктів міської ради. Така необхідність викликана тим, що ряд вулиць, провулків та площ міста у 2016 році були перейменовані. Відповідно до прийнятого рішення у переліку топонімів Пирятина налічується 96 вулиць та 38 провулків.
Жваве обговорення викликало на сесійному засіданні обговорення розгляду електронних петицій, які набрали необхідні 100 голосів на свою підтримку, тож тепер міська влада повинна розглянути їх та задовольнити. Під час обговорення питання петиції про створення громадського туалету, заступник міського голови Максим Варава відзначив, що роботи по його спорудженню тривають, на момент проведення сесії вони проведені на 70%. Після завершення будівництва приватний підприємець, який будує приміщення, передасть його на обслуговування КП «Каштан». У контексті розгляду питання міський голова Олексій Рябоконь відзначив, що власники торгових об’єктів, закладів громадського харчування повинні виконувати соціальні зобов’язання перед громадою, на теренах якої вони працюють, тобто забезпечувати безперешкодний доступ жителів Пирятина до туалетів, розташованих у їхніх закладах.
Ще одна петиція, яку розглянули депутати, - про облаштування пішохідного переходу по вулиці Ярмарковій, в районі дитсадка «Червона Шапочка». На даний момент питання облаштування переходу вирішується, перехід буде зроблено відразу з настанням весни, коли будуть сприятливі погодні умови, адже для його облаштування необхідно прокласти тротуар від переходу до території ЦРЛ.
У ході обговорення петиції про встановлення лежачих поліцейських на вулицях міста Максим Варава відзначив, що питання потребує доопрацювання: лежачі поліцейські, які будуть встановлювати, повинні бути сертифіковані, а також треба вивчити питання їх розміщення на вулицях міста. Попередньо обговорювалася необхідність їх встановлення біля навчальних закладів.
У результаті обговорення всі петиції було підтримано.
У місті триває робота по створенню ОСББ: під час сесії два будинки по вул. Соборна, 14 та Соборна, 45 було передано на баланс відповідним новоствореним об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків.
Депутати у ході сесійного засідання також прийняли звернення з вимогою залишити в силі дію мораторію на експорт необробленої деревини (текст звернення читайте у цьому номері газети на сторінці 6).
Під час сесійного засідання також було розглянуто ряд земельних питань.
Голова райдержадміністрації, депутат міської ради Олег Куча порушив під час сесії питання, яке хвилює жителів великої частини міста, - відсутність рейсового автобуса на маршруті по вулицях Київській та Гагаріна. Заступник міського голови Ігор Шикеринець повідомив, що проблема ця відома міській владі і для її вирішення ведеться відповідна робота. Але знайти перевізника, який би виявив бажання працювати на вище названому маршруті, поки не вдається. О. Куча запропонував створити комісію за участі депутатів міської ради, на яку запросити всіх перевізників, які працюють по місту та разом вирішити проблему.
Вів засідання сесії міський голова Олексій Рябоконь.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (30.12.2016) | Автор:

Переглядів: 89 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus