Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Утворено Пирятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги


Рішення про це прийнято в ході тридцять п’ятої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання, що відбулася 2 лютого.
Передувало цьому активне обговорення питання подальшої долі «первинки» у Пирятині під час зібрань, ініційованих головою райдержадміністрації Олегом Кучею, на громадських обговореннях, що відбувалися за ініціативи міських активістів. Отож, в результаті цих дискусій міська рада, незважаючи на відсутність приміщення для міської «первинки», почала робити перші кроки, створивши юридичну особу - комунальне підприємство „Пирятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги“. Як це відбувалося та про що говорили на громадських слуханнях, – читайте далі.

Обговорення питання, як далі розвиватиметься первинна медична допомога в Пирятині, чи з’явиться, нарешті, в ОТГ своя «первинка», чи вдасться знайти компроміс з приміщенням, де вона б мала розташовуватися в разі створення, - зібрали у сесійній залі і депутатів, і районне керівництво, і громадських активістів, які останніми днями активно долучилися до вирішення подальшої долі міської «первинки».
Перед остаточним прийняттям рішення з цього питання присутні в залі мали змогу висловити свою точку зору на ситуацію, що склалася, та змоделювати доцільний, на їх думку, шлях розвитку подій. За словами виконуючого обов’язки міського голови Ігоря Шикеринця, питання створення «первинки» в ОТГ не вирішувалося протягом тривалого часу через відсутність матеріальної бази для утворення власного закладу охорони здоров’я і звернення до районної ради щодо передачі у власність Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади приміщень поліклініки та дитячої консультації залишалися і залишаються донині без позитивної відповіді. Зі стартом реформи первинної ланки меддопомоги ситуація стала критичною і шукати шляхи вирішення проблеми почали не лише представники влади, а й небайдужа частина громади.
В роботі сесії взяв участь і голова районної ради Сергій Пазюк, який у своєму виступі озвучив позицію очолюваного ним самоврядного органу: районна рада пропонувала варіант передачі приміщення поліклінічного відділення на баланс, а не у власність, як того вимагала міськрада, і після цього – утворення спільного Центру первинної ланки меддопомоги. Варіант того, що приміщення фактично залишається у власності громад району, а міська рада здійснюватиме лише оперативне управління та вкладатиме кошти у будівлю, яка їй не належить, - підтримки депутатського загалу не здобув.
Натомість, після бурхливих обговорень, більшістю голосів депутатів міськради рішення про створення комунального підприємства «Пирятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Пирятинської міської ради було прийнято. Також депутати затвердили Статут новоствореного підприємства, Порядок проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря. Окрім цього, в ході сесії було прийнято звернення депутатів Пирятинської міської ради до Пирятинської районної ради щодо необхідності якнайшвидшої передачі будівель Центру первинної медичної допомоги у власність Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади (текст звернення читайте на стор. 2).
Сесія відбулася під головуванням секретаря міської ради Тетяни Чайки.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2018) | Автор:

Переглядів: 328 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus