Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

В районі стартує двомісячник чистоти і озеленення

31 березня відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Владислава Гуленка.
Про роботу Пирятинської підстанції Лубенського округу №3 комунальної установи «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради на території Пирятинського району розповів головний лікар Лубенської станції екстреної медичної допомоги №3 Юрій Палига. Підстанція екстреної медичної допомоги в Пирятині функціонує на базі Пирятинського центру первинної медичної допомоги та обслуговує 31793 особи у 27-ми населених пунктах району. За інформацією Ю. Палиги, з 17-ти виїздів перевірки, 10 з яких – без попередження, бригада Пирятинської станції спрацювала стовідсотково. В той же час, з 7-ми округів у Пирятинському районі найгірший стан матеріально-технічного забезпечення екстреної служби медичної допомоги. В. Гуленко рекомендував розробити цільові програми для вирішення даної проблеми та подати їх на розгляд органів місцевого самоврядування району. А також для узгодження дій районної лікарні, первинної ланки медицини району та районної підстанції екстреної медичної допомоги до 1 травня підписати тристоронній договір про співпрацю.
Про стан взаємодії райдержадміністрації, її структурних підрозділів та органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами у сфері забезпечення додержання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян проінформував головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату РДА Юрій Горошенко. Його доповідь доповнив заступник начальника Пирятинського відділку Нацполіції Валентин Козаченко. За його словами, за січень-лютий 2017 року в районі розкрито 13 з 32 крадіжок, виявлено 4 факти зберігання зброї (2 – вогнепальної, 2 – холодної), 1 розбійний грабіж, 10 фактів порушень законодавства у сфері обігу наркотичних речовин (3 факти збуту, 1- надання місця для вживання, 6 – зберігання для подальшого вживання). В. Гуленко дав доручення посилити роботу в сфері співпраці органів місцевого самоврядування, особливо сільських рад, з працівниками поліції для забезпечення законності та правопорядку в районі, зокрема, і щодо зменшення випадків незаконного розповсюдження та вживання наркотиків.
Про стан розрахунків сільгосппідприємств району за орендну плату за використання земельних часток (паїв) за 2016 рік доповів начальник відділу агропромислового розвитку РДА Павло Повшедний. У 2016 році в районі орендувалося 38769 га ріллі. Кількість укладених договорів оренди – 9143. Орендна плата в районі за звітний період виплачувалася в розмірі 7-9%. Нараховано і виплачено орендодавцям 105, 156 млн. грн. (81,751 млн. грн. – коштами, решта – зерном, цукром, борошном тощо та послугами). Джерелом нестабільності в районі залишається Каплинцівська сільська рада. Керівники ПАТ „Каплинцівське“ та ТОВ „Каплинцівське“ не знаходять спільної мови, ініціюють судові процеси. Над врегулюванням цього конфлікту працюють райдержадміністрація та районна рада. Крім того, ПАТ „Каплинцівське“ виплачувало орендну плату орендодавцям, які не підписали договір оренди наперед, в розмірі 5%. До того ж, майже 50 жителів Каплинцівської сільської ради заявляють про невиплату орендної плати цим господарством за 2016 рік. В той же час, вищевказані сільгосппідприємства - серед лідерів у наданні своїм орендодавцям послуг в рахунок орендної плати: ПАТ «Каплинцівське» - 140 тис. грн., ТОВ «Каплинцівське» - 72 тис. грн., ПП «Крячківка-Агро-Плюс» та ТОВ «Баришівська зернова компанія» - по 50 тис. грн. Також абсолютна більшість агропідприємств надавали своїм орендодавцям безкоштовні послуги обробітку присадибних земельних ділянок, встановивши квоти в розмірі 0,3-0,5 га на один пай. Підводячи підсумок розгляду даного питання, В. Гуленко зауважив, що нещодавно під час робочої наради з керівниками агропідприємств прозвучала пропозиція збільшити відсоток виплати орендної плати за землю у 2017 році до 10%.
Т. в. о. завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА В’ячеслав Кобзєв розповів про підготовку до проведення в районі двомісячника чистоти і озеленення. За його словами, 8 квітня заплановано провести день благоустрою території населених пунктів району, тобто суботник. В планах привести в належний санітарний стан території населених пунктів, прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків тощо, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища. Під час обговорення В. Гуленко запропонував очільникам органів місцевого самоврядування скористатися Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Пирятинщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, заходи якої передбачають можливість висадження фруктових дерев та ягідних кущів на території закладів соціальної сфери. Тому під час двомісячника чистоти і озеленення доцільно використати таку пропозицію та озеленити садки закладів освіти та медицини, залучивши до цих робіт активних жителів громад.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.04.2017) | Автор:

Переглядів: 64 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus