Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

В зоні проведення АТО проходять службу лише контрактники


У вівторок, 18 квітня, відбулася година запитань до заступника військового комісара, майора Анатолія ГРІНЧЕНКА.
Перше запитання поставила А. Грінченку Марія Василівна з Нових Мартиновичів. Її син нині проходить військову службу в зоні проведення АТО. З жовтня минулого року в призначенні субсидії жінці в дохід включили і дохід сина, адже довідку з місця проходження служби синові взяти не вдавалося, та й у відпустку ще не відпускали. Врешті, довідку передати син зміг, але норму споживання жінці призначили лише на одну особу без врахування прописаного з нею сина. Але головна проблема в тому, що синові постійно необхідно передавати матері довідки, бо видають їх на місяць. Марія Василівна запитує, чи може військкомат видати довідку на увесь період перебування в зоні АТО та цікавиться, чи відшкодують їй кошти за неотриману у зв’язку з бюрократичною тяганиною субсидію, чи включать сина в норму?
- З приводу довідки на увесь період служби, на жаль, районний військовий комісаріат при всьому бажанні таку довідку надати не має повноважень. Її видає лише керівництво тієї частини, де проходить службу військовий.
Другу частину питання ми переадресували начальнику управління соціального захисту населення РДА Володимиру ГУДЗЮ і ось, що він відповів:
- Я не можу дати вичерпної відповіді з приводу даної ситуації, адже тут є маса нюансів. Необхідно детально вивчити всі наявні у жінки документи. Краще це зробити індивідуально, тому я рекомендую Марії Василівні звернутися до управління праці особисто до начальника відділу грошових виплат та компенсацій Антоніни Ігнатович.
Василь Титаренко цікавився майбутнім військової частини, що розташована в Пирятині.
- На даний час план передислокації затверджено Генеральним Штабом, розглядаються терміни передислокації особового складу, необхідні кошти виділено в повному обсязі. В Пирятині розташовується військова частина В/1660. Ряд контрактників, які виявили бажання проходити службу за контрактом в цій частині, пройшли навчання в учбових підрозділах, в тому числі і в м. Полтава, і повернулися для проходження служби до Пирятина.
Григорій Черевко з Пирятина поцікавився, який порядок проходження військової служби офіцерами запасу?
- Призовний вік офіцерів запасу на особливий період становить до 60-ти років. До цього віку вони перебувають на військовому обліку.
Житель району Олег Середа запитав, як проходить призовна кампанія в районі та скільки мобілізованих за 6 хвиль мобілізації ще не демобілізовані?
- Призов на строкову військову службу триває з 1 квітня до 31 травня. В плані - 19 осіб, попередньо відібрано 4. Працівники військкомату відзначають дуже низьку явку. Призовники, а особливо матері призовників, бояться, що їх синів відправлять в зону проведення АТО. Але ці побоювання безпідставні - до зони проведення АТО можуть бути відправлені лише військовослужбовці контрактної служби. Крім того, згідно чинного законодавства, за призовниками зберігається робоче місце зі збереженням середньомісячної заробітної плати, обласний військкомат виплачує одноразову грошову винагороду в розмірі двох мінімальних зарплат.
Що ж до військовослужбовців, мобілізованих до лав армії під час хвиль мобілізації, то на даний момент всі військовослужбовці демобілізовані. Тобто в зоні проведення АТО нині проходять службу тільки контрактники.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.05.2017) | Автор:

Переглядів: 91 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus