Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Веселковий ремонт в школі №6


Результатом участі учнів міської школи №6 у Всеукраїнському проекті „Відкривай Україну“ став незвичайний яскравий, так би мовити, веселковий ремонт фойє біля кабінетів початкових класів з інклюзивним навчанням (для дітей з особливими освітніми потребами).
Але вже зроблений ремонт на декілька днів призупинив навчальний процес у школі.
Ми звернулися до школи №6, щоб дізнатися, як з’явилася ідея такого дизайну одного з приміщень школи та чому на два дні було призупинено навчання в освітньому закладі. Отримали відповідь від голови Ради школи Тетяни ГАВРИЛЕНКО:
- Учні Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 взяли участь у Всеукраїнському проекті „Відкривай Україну“ та створили команду „Global“, яка захищає честь нашого міста на всеукраїнському рівні. Метою даного проекту є підтримка молодого покоління у прагненні до змін, а також об’єднання навколо спільної мети місцевого самоврядування, підприємців, батьків та просто небайдужих громадян.
Проект проходить у два етапи: І – шкільний, під час якого діти змінюють щось у власному навчальному закладі; ІІ – міський, в ході якого учні втілюють зміни на рівні міста.
Одна із ідей школярів – зміна дизайну приміщення для початкових класів із інклюзивним навчанням (діти з особливими освітніми потребами). Учні, учителі, батьки, міська рада, меценати А. Шкода, І. Стельмах, В. Тарасенко, Б. Мудренко, О. Снаговський, Т. Гарнага, В. Ковтун долучилися до участі у проекті. Активно працювали над втіленням ідей під час зимових канікул. А завершальні роботи провели у вихідні 14-15 січня 2017 року. В понеділок, 16 січня, в приміщенні відчувався легкий запах лаку, яким оздоблювали стіни. Хочу зазначити, що всі матеріали, використані під час робіт, мають сертифікат якості.
За ініціативи директора школи 16.01.2017 р. навчання було призупинено. Проте, 17 січня відбулося засідання Ради школи. Батьки, учні старших класів мали змогу оглянути всі класні кімнати, походити просторими коридорами школи, що чекають оновлення, помилуватися сучасним дизайном фойє для початківців. Рада школи вирішила, що дії директора щодо призупинення навчання були правильними. За рішенням Ради школи навчальний процес було відновлено з 18 січня. А в понеділок, 23 січня, учні початкової школи радісно розпочали день в осучасненому приміщенні.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.02.2017) | Автор:

Переглядів: 52 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus