Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відходи від переробки курей у Вікторії: є проблема чи немає?

Нещодавно на адресу «Пирятинських вістей» надійшов такий лист із Вікторії:
«Доброго дня, шановні працівники редакції!
На сторінках вашої газети часто доводиться читати слова подяки підприємцям, фермерам, які допомагають вирішувати різні проблеми по благоустрою сіл і вулиць населених пунктів нашого району. Нещодавно зусиллями Вікторійського сільського голови Наталії Пазюк було впорядковано місцевий смітник у нашому селі. Але той порядок там протримався недовго. А все «завдяки» нашим місцевим підприємцям, які відходами свого бізнесу засмічують територію села. Щодня вивозять пір’я, курячі потрохи, весь бруд від їхньої переробки і скидають на смітник. І вся ця антисанітарія гниє, тліє, горить, димить цілими днями і розноситься не тільки в повітрі, а й граками, собаками, котами. «Завдяки» цим людям поступово вирубується сільський парк, лісопосадки – треба ж чимало дров на обігрів сараїв, а купувати за свої гроші не дуже хочеться. Проведення серйозної розмови, можливо, і не входить в компетенцію сільського голови, але ж є податкова, екологічна, санітарна, ветеринарна служби. Раніше, при існуванні птахофабрики, такого смороду, як розвели ці підприємці, не було. Виходить, що одні роблять гроші, а ми мусимо жити з тим брудом, який вони розводять. Сподіваємося на вашу допомогу.
Група жителів села Вікторія»
Ми звернулися до сільського голови Наталії ПАЗЮК, аби вона прокоментувала проблему, порушену в листі наших читачів з Вікторії. Вона сказала наступне:
- Почну з того, що сільське сміттєзвалище спільними зусиллями підприємців, які працюють на теренах села, в тому числі й тих, про яких йде мова у листі, ми впорядкували цього року. Люди виділили кошти (всі разом десь близько 5 тисяч гривень), одне із сільгосппідприємств, яке орендує землю в жителів села, виділило бульдозер, і ми приакуратити територію смітника. Декілька днів тому я була в тому районі і ніяких потрохів та пір’я там немає.
З підприємцями, про яких йде мова у листі, я проводжу роботу, щоб відходи їхньої роботи не спричиняли незручностей для жителів Вікторії, і нам вдається знаходити компроміс. Окрім цього, їхня діяльність – це створення робочих місць для багатьох жителів села. На цей аспект теж не можна не зважати.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (15.12.2016) | Автор:

Переглядів: 79 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus