Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відкритий лист жителів села Березова Рудка

Голові Пирятинської районної ради Пазюку С. Г.
Голові Пирятинської районної державної адміністрації Кучі О. Є.
Редакції районної газети «Пирятинські вісті»

Відкритий лист жителів села Березова Рудка
В наш і так нелегкий час чиновники, не задумуючись, посилають все нові й нові випробування. Одним з них є реформа медичної галузі, яка лякає нас непередбачуваними наслідками. До того ж, коли всі ці «новації» людям не роз’яснюються. В нашому селі, як і по всьому району, набирає все ширшого розмаху страх і паніка: як виживати людям, де і як нас лікуватимуть, чи встигнуть хоч когось із хворих чи породіль довезти до м. Лубни?
Ми, жителі с. Березова Рудка, як одного з найбільших сіл у районі, вкрай стурбовані цією, так званою, реформою. В селі проживають і старі, й немічні люди, молодь (студенти аграрного коледжу), люди, які мають хронічні недуги і потребують кваліфікованої медичної допомоги, перебування у стаціонарі. Нам і так не близько до Пирятина, а що вже говорити про Лубни. Ті, хто запроваджує ці антигуманні реформи, ні на мить не задумуються над здоров’ям людей, нації. Вони взагалі вважають, мабуть, що людське життя нічого не варте і не має ніякої цінності. Адже це – нематеріальний вимір, не гроші, які можна зекономити на нас і покласти до власної кишені, а з високих трибун красиво говорити про боротьбу з корупцією, підвищення життєвого рівня, турботу про здоров’я нації. Мабуть, ті, хто впроваджує такі реформи, ніколи не відчували на собі тієї безпорадності, болю, розпачу тих людей, яких вони холоднокровно позбавляють права на вчасне, якісне лікування.
Ми звертаємося до керівництва району, редакції районної газети «Пирятинські вісті», депутатів, яких ми обирали і які обіцяли нас захищати, - давайте всі разом не допустимо цієї реформи на Пирятинщині проти жителів нашого району! Адже в послужному, так би мовити, списку медичної галузі нашого району – тисячі врятованих життів, висока кваліфікація персоналу, уважне ставлення до пацієнтів, готовність прийти на допомогу кожному, хто її потребує, незважаючи на власні проблеми, не рахуючись з часом, обставинами. До того ж, матеріальна база Пирятинської ЦРЛ постійно оновлюється, осучаснюється, розширюється спектр надання медичних послуг.
Ми, жителі с. Березова Рудка, - за повноцінне функціонування медичної галузі міста Пирятина та Пирятинського району, за можливість отримувати медичну допомогу, кваліфіковане лікування не за тридев’ять земель, а вдома, в Пирятині.
В. Гонтар, І. Сухачов,
В. Галюн, Т. Продан, Л. Іванина
(всього - 128 підписів)

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.02.2017) | Автор:

Переглядів: 114 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus