Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Віктор СКОРИК: створення умов для сільської молоді – інвестиція у майбутнє села


Під час виборів, що відбулися 4 грудня минулого року, громада сіл Сасинівської сільської ради довірила очолювати сільську раду Віктору СКОРИКУ.
Про плани роботи новообраного сільського голови – він розповідає читачам «Пирятинських вістей»:
- Територія нашої сільської ради – велика, адже до складу сільської громади входять, окрім Сасинівки, села Кейбалівка, Леляки, Меченки, Першотравневе, Червоне. Зважаючи на такі великі території, – і проблем багато, особливо тих, які пов’язані з благоустроєм, якістю доріг, освітленням сільських вулиць.
Для вирішення питання освітлення ми вже виготовили проектно-кошторисну документацію на реконструкцію мережі у Сасинівці, де цього року плануємо завершити роботи по відновленню вуличного освітлення. По Першотравневому та Леляках, де освітлення взагалі немає, теж виготовили проекти, які плануємо реалізувати цього року. Загалом на ці цілі в бюджеті сільської ради закладено 418 тис. грн.
Понад 450 тис. грн. виділили на цей 2017 рік на ремонт доріг.
Серед фельдшерсько-акушерських пунктів, які є у наших селах, в найкращому матеріальному стані перебуває заклад у Кейбалівці. Але у кожному з ФАПів є, що робити. Гостро по медицині у нас стоїть кадрова проблема: у Кейбалівці ситуація знову ж таки більш-менш стабільна – там є фельдшер, який їздить з Меченок, у Сасинівському ФАПі фельдшер йде у декретну відпустку, в Першотравневому медика немає взагалі.
Маємо два дитсадки – «Дюймовочка» у Сасинівці та «Колосок» у Кейбалівці. У кожному із закладів – по 11 діток. Підтримці матеріальної бази ДНЗ приділяємо і будемо приділяти увагу: на бюджетну сесію завідуючі закладів подали нам пропозиції по кухні, закупівлі канцтоварів, комп’ютерної техніки, проведенню косметичних ремонтів. Протягом року всі ці потреби, думаю, задоволимо.
Плануємо взяти участь у районному конкурсі проектів розвитку територіальних ромад. За рахунок цього будемо вирішувати питання ремонту спортзалу в Кейбалівці. Партнером проекту виступить ТОВ «Леляківське». По Сасинівці будемо подавати проект на утеплення фасаду сільського дитсадка.
Створення умов для відпочинку, дозвілля, занять спортом сільських дітей, молоді – я визначаю для себе як основний напрямок роботи. Адже вкладання грошей у цю справу зараз – це своєрідна інвестиція в майбутнє села. Створивши умови для молоді, ми маємо надію на те, що молоді родини не їхатимуть із села, що діти після навчання захочуть повернутися до рідного дому, а не поїдуть шукати кращого життя кудись. Людина сама створює для себе комфортні умови в тому місці, де вона живе. Приклад цього – брати Ящики, які, маючи можливість виїхати кудись у велике місто, не роблять цього, а допомагають саме своєму рідному селу, роблять його кращим. Таке ж завдання ставлю і перед собою як перед очільником сільської громади. Ми зараз повинні вкладати гроші у дітей, щоб мати майбутнє. Важливим напрямком роботи є створення саме умов для занять спортом. Діти з народження запрограмовані на рух, а ми їх садимо за комп’ютери, телевізори. Тоді маємо проблеми зі здоров’ям. Краще ці кошти вкласти у спортзал і мати здорову дитину.
Кошти у бюджеті сільської ради є, будемо прагнути освоювати їх по максимуму, аби з того громаді була користь. Хотілося б мати підтримку всіх аграріїв, які працюють на наших сільських землях. Вірю, що разом ми зможемо багато.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.02.2017) | Автор:

Переглядів: 37 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus