Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вільний залишок бюджету ОТГ – понад 14 млн гривень

30 січня у Центрі громадського діалогу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва міської ради.
Як виконана Програма соціально-економічного розвитку ОТГ у 2017 році – питання, з якого засідання розпочали. Детальну інформацію з цього приводу надала начальник відділу економічного прогнозування виконкому міської ради Наталія Троян, яка у своєму виступі детально зупинилася на тих пунктах Програми, які з тих чи інших причин виконані не були. Почуту інформацію комісія взяла до відома. А голова комісії Владислав Йощенко вніс пропозицію про те, щоб виконання Програми соціально-економічного розвитку ОТГ на 2018 рік заслухувати щоквартально протягом року, аби цьогорічну Програму виконати в якомога більшому обсязі.
Окрім цього, в ході засідання було розглянуто питання про те, яким чином міська рада планує залучати у розвиток об’єктів своєї громади кошти обласного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку, міжнародних організацій. За словами начальника відділу муніципальних ініціатив та інвестицій виконкому міської ради Олександра Новікова, робота із залучення позабюджетних коштів ведеться активна. Так, є сподівання на співфінансування з обласного бюджету проекту щодо впровадження сучасних інформаційних технологій в закладах бюджетної сфери та забезпечення якісними Інтернет-послугами мешканців Калиново-мостівського та Олександрівського старостатів. До ДФРР подано проект з облаштування надбудови над басейном Пирятинського ліцею, а на наступний рік планується проект з реконструкції лоджії ДЮСШ, де є намір обладнати зал для занять стрибками у довжину. Ряд проектів планується втілити і завдяки співпраці з міжнародними організаціями та фондами. У контексті розгляду даного питання О. Новіков порушив проблему необхідності створення громадської організації, яка займатиметься роботою з фондами, адже вони націлені саме на співпрацю з такими організаціями, саме їхнім проектам надають перевагу серед інших.
Велика наповнюваність класів у школах ОТГ дозволила отримати значні суми субвенції з Держбюджету, яких в повній мірі достатньо для забезпечення заробітних плат, доплати за престижність професії у розмірі 20% та інших виплат, - таку інформацію озвучила начальник фінансового управління виконкому міськради Світлана Кеда. Окрім цього, вона назвала суму вільного залишку міського бюджету – 14335135 грн. та коштів спецфонду – 1398516 грн., з яких до розподілу можливо використати 707 тис. грн. Саме ці кошти планується розподілити на черговій сесії міської ради.
Вів засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва її голова Владислав Йощенко.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2018) | Автор:

Переглядів: 44 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus