Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

За кошти ЄС/ПРООН відремонтували водогони та провели заходи з енергозбереження


1 грудня відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Пирятинського району. Під час зібрання було презентовано досвід роботи громадських організацій, які взяли участь у реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза».
В результаті втілення у життя проекту в Нових Мартиновичах було реконструйовано систему опалення та частково замінено дверні блоки в приміщенні сільської амбулаторії. Давидівський сільський голова Михайло Мельниченко в ході обговорення презентації наголосив, що втілення в життя проекту значною мірою економить бюджетні кошти, адже собівартість опалення закладу знизилася, як мінімум, у три рази.
У Малютинцях, в рамках реалізації проекту, проведено капітальний ремонт лінії водопостачання. Проблемою реконструкції водогону в Малютинцях переймаються вже не один рік, тож загалом за цей період повністю перекладено 3,5 кілометра водогінних труб, що зробило водопостачання безперебійним, а воду – більш якісною.
У Великій Кручі внаслідок реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ фаза» проведено заходи з енергозбереження у сільській школі. На загальну суму 513997 гривень утеплено приміщення школи, частково замінено вікна і двері у закладі.
У Березовій Рудці у рамках проекту прокладено 600 метрів нової водопровідної труби та введено в експлуатацію безбашенну систему підйому води.
Після презентації проектів «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» голова районної ради Сергій Пазюк ознайомив присутніх з результатами районного конкурсу проектів, у рамках якого у розвиток сільських населених пунктів району залучено понад 3 мільйони гривень, з яких близько 2-х мільйонів – кошти районного бюджету. Всього реалізовано 12 проектів, спрямованих на модернізацію вуличного освітлення, ремонт приміщень соціальної сфери, впровадження заходів з енергозбереження, проведення поточного ремонту доріг та благоустрою. 
Координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик вручила представникам громад сертифікати, які підтверджують успішне завершення Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III фаза». Окрім цього, вона провела навчальний тренінг щодо змін у законодавстві для громадських об’єднань.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (08.12.2016) | Автор:

Переглядів: 54 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus