Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

це завдяки мало розумному крадію вдалося закрити справу! інакше кажучи ні на що ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗАПИТУВАЛИ – ВІДПОВІДАЄМО

Чи зберігаються пільги вчителям, якщо вони переїздять до міста?
Наша читачка Марія Іванівна цікавиться, чи зберігається право пільгового користування електроенергією та газом для вчителів-пенсіонерів, якщо вони переїздять жити з села до міста?
На це запитання відповідає начальник відділу персоніфікованого обліку пільг управління соціального захисту населення РДА Тетяна БОНДАРЕНКО:
- В абзаці першому частини четвертої статті 57 Закону України «Про освіту» чітко визначено, що пільги на користування газом та електроенергією мають педагогічні працівники, які працюють у сільській місцевості й селищах міського типу, а також пенсіонери, котрі раніше працювали педагогічними працівниками в сільських населених пунктах і проживають у них. Отже, при переїзді на постійне місце проживання до міста пільги не зберігаються.

Для чого потрібен Яцинівський ФАП

До редакції «Пирятинських вістей» звернувся читач із запитанням: для чого потрібен Яцинівський ФАП, коли у медпрацівника ні ліків необхідних купити не можна, бо їх немає, ні дитині щеплення фельдшер не робить?
На це запитання відповідає старша медсестра Центру первинної медичної допомоги Юлія ПРИХОДЬКО:
- Згідно з посадовими обов’язками медпрацівник ФАПу не зобов’язаний займатися реалізацією медикаментів та ліків. Усі препарати, які фельдшери привозять до ФАПу, вони беруть за свій рахунок і повернути до аптеки ті, що не продалися, не можуть. А ліки в селах, особливо дороговартісні, люди не купують. Тому, зазвичай, фельдшери беруть на реалізацію кілька десятків найпопулярніших найменувань недорогих ліків. Щодо щеплень, то медпрацівник ФАПу може зробити щеплення і ніколи в цьому не відмовляє пацієнтам. Але за інструкцією перед щепленням дитину повинен оглянути педіатр або сімейний лікар, про що робиться запис в амбулаторну картку пацієнта. Самостійно виключити наявність протипоказань до щеплення та допустити пацієнта до такої процедури медпрацівник ФАПу не має права. До слова, у Вишневому щосуботи здійснюють прийом дільничні сімейні лікарі, в яких і можна пройти необхідне обстеження, щоб не везти дитину аж до Пирятина.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (05.05.2017) | Автор:

Переглядів: 33 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus