Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Затверджено Програму соціально- економічного розвитку на 2017 рік


У вівторок, 6 грудня, відбулося перше пленарне засідання 14-ї сесії районної ради сьомого скликання.
Центральне питання порядку денного – про звіт голови районної ради (скорочений виступ Сергія Пазюка - читайте на стор. 3). Депутати заслухали виступ та взяли його до відома. Окрім цього, у прийнятому з цього питання рішенні рекомендовано депутатам районної ради відзвітуватися перед виборцями відповідних виборчих округів про свою роботу та проінформувати районну раду про результати обговорення звітів, зауважень і пропозицій, висловлених виборцями на адресу ради та її органів. Стосовно цього пункту рішення депутат Єгор Киричевський відзначив, що депутатам районної ради, обраним на території міста, складно буде виконати цей пункт рішення, адже фактично вирішувати проблеми жителів міста депутат районної ради в умовах функціонування району та об’єднаної територіальної громади не може. С. Пазюк у відповідь на дану репліку наголосив, що такі депутати, які, не- зважаючи на всі вище названі обставини, є жителями ОТГ, можуть надсилати до міської ради запити, брати участь у роботі сесій міськради, порушувати на них питання та сприяти їх позитивному вирішенню.

Ще одне, не менш актуальне питання порядку денного, яке в ході сесійного засідання було прийнято одноголосно, - затвердження Програми економічного та соціального розвитку Пирятинського району на 2017 рік, в якій окреслено пріоритетні завдання на наступний рік.
У ході сесії народні обранці затвердили ще дві районні програми та внесли зміни до ряду діючих. Серед затверджених програм - Програма забезпечення виконання Пирятинською районною територіальною виборчою комісією повноважень під час підготовки і проведення позачергових місцевих виборів 4 грудня 2016 року. Цю Програму профінансовано на 5 тисяч гривень. Ці кошти буде виплачено членам районної виборчої комісії, які працювали на позачергових виборах сільських голів, що відбулися на Пирятинщині цієї неділі, та на оплату праці яких з держбюджету кошти виділено не було. Окрім цього, 40 тисяч гривень виділено на фінансування Програми розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації Пирятинського району на 2016 - 2020 роки.
Під час засідання сесії начальник управління соцзахисту РДА Володимир Гудзь звернувся до депутатів з проханням внести зміни до діючої Програми соціального захисту населення, виділивши 27 тисяч гривень на придбання сучасної оргтехніки для забезпечення оперативного нарахування субсидій населенню району. Депутати погодили дану пропозицію.
Про хід виконання районної Програми компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, в населених пунктах району доповів на сесійному засіданні начальник відділу агропромислового розвитку РДА Павло Повшедний. Він, зокрема, повідомив, що у 2016 році здано 13 голів ВРХ з діагнозом лейкоз, виплачено 20000 гривень компенсації з районного та стільки ж - із місцевих бюджетів.
Серед іншого, відповідним рішенням сесії було внесено зміни до показників районного бюджету, внесено зміни до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном. Зі складу комісії виведено Віталія Бабака, котрий склав повноваження депутата районної ради, ставши депутатом обласної ради, та введено Владислава Близнюка, який став депутатом замість нього.
Окрім цього, в ході сесії депутати прийняли два звернення. Одне з них, яке буде направлено до Кабміну, Пенсійного фонду України та Головного управління Пенсійного фонду України в області, стосується подальшої долі управління Пенсійного фонду України в Пирятинському районі. За попередньою інформацією, управління нашого району заплановано приєднати до Гребінківського. Серед аргументів проти такого кроку пирятинські депутати визначили наступне: «Управління Пенсійного фонду в Пирятинському районі обслуговує 9600 пенсіонерів, проти 6800 – у Гребінківському». Депутати одноголосно проголосували за прийняття цього звернення та ще одного – до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, в якому висловили стурбованість заявою Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана під час представлення проекту Держбюджету на 2017 рік щодо фінансування видатків на оплату комунальних послуг, енергоносіїв шкіл і лікарень та оплату праці обслуговуючого персоналу з місцевих бюджетів. У прийнятому на сесії зверненні серед іншого депутати райради просять передбачити фінансування вищезгаданих видатків не з місцевих бюджетів, а з державного.
Під час сесійного засідання голова райдержадміністрації Олег Куча та голова районної ради Сергій Пазюк вручили почесну відзнаку – медаль Президента України Петра Порошенка з нагоди 25-річчя Незалежності України депутату обласної ради Івану Близнюку.
У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак, Іван Близнюк та Олександр Гаркавенко. Вів сесійне засідання голова районної ради Сергій Пазюк. Наступне пленарне засідання чотирнадцятої сесії райради відбудеться через кілька днів, про що ми проінформуємо наших читачів у одному з наступних номерів «Пирятинських вістей».
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (08.12.2016) | Автор:

Переглядів: 132 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus