Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Жінка, яка обрала нежіночу професію


Хто і що б не говорив, але життя людське побудоване таким чином, що основне призначення жінки на Землі – це народження і виховання дітей, підтримка затишку в оселі. Здавалося б, всі інші проблеми, які залишаються за межами родини, не повинні лягати на тендітні жіночі плечі. Але з іншого боку – українська жінка здатна поєднувати у собі, здавалося б, непоєднувані речі – і дім та родину тримати на своїх плечах, і в професії себе реалізувати. Навіть у тій, яка за своєю природою є нежіночою…
Сержант Світлана Новикова – єдина у колективі районного військкомату жінка-військовозобов`язана. Нежіночу професію обрала, дивлячись на батька-військового, який служив у військовій частині у Великій Кручі.
- В армії я – з 1991 року. Саме відтоді і до 1995 року служила у Великій Кручі. Після цього перейшла у військову частину в Пирятин, де служила радіотелеграфістом до самого часу її розформування у 2004 році. Далі протягом майже 10-ти років працювала у відділенні Ощадбанку. З початком загострення ситуації в Україні мене мобілізували на службу до районного військового комісаріату. Рік прослужила по мобілізації, а далі підписала контракт, - так розповідає про свою військову кар’єру Світлана Володимирівна.
Родина – чоловік Юрій та донька Ольга - підтримують дружину і маму в її нелегкій, але почесній справі. Чоловік має цивільну професію, протягом тривалого часу працював у лісгоспі, нині – безробітний.
Відповідаючи на питання, чи не страшно бути військовозобов`язаною у такий складний час, коли Україна фактично перебуває у стані війни, - жінка без вагань погоджується:
- Звичайно, страшно… Страх – це природне людське почуття і воно відоме всім нам. Але я по життю – оптиміст і вірю, що все в нас, в нашій країні буде добре, невдовзі на наших землях запанує мир.
Колеги-чоловіки з розумінням та підтримкою ставляться до єдиної у колективі жінки-військової:
- Підтримують, допомагають, певною мірою жаліють, - розповідає сержант Новикова. -З багатьма з тих, хто зараз служить у військкоматі, ми разом служили у військовій частині. Тому знаємо один одного не один рік, знаємо, хто на що здатен і що від кого чекати. Працюючи в такому оточенні, я жодної миті не шкодую, що обрала для себе професію військового. Мені легше і простіше в армії, ніж у цивільному житті. Тут, в армії, все «розкладено по поличках», тут ми знаємо, що і як треба робити, аби отримати бажаний результат. Життя йде сплановано та розмірено і це мені подобається. Окрім цього, мені простіше працювати у чоловічому колективі. Тут – дисципліна, порядок і дружнє плече. Бути військовим для жінки складно, але не неможливо.
Останньої думки дотримується, напевно, майбутня колега Світлани Володимирівни – солдат Крістіна Берлінова. Дівчина теж підписала контракт на проходження військової служби і зараз проходить навчання у навчальному центрі Полтавського інституту зв’язку, після чого хоче повернутися на службу саме у Пирятинський райвійськкомат.
Як бачимо, наші жінки доводять, що їм під силу будь-яка справа, навіть та, яку прийнято вважати нежіночою…
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.03.2017) | Автор:

Переглядів: 92 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus