Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Життя по-новому?

До редакції «Пирятинських вістей» надійшов лист із Прихідьок такого змісту:
«Начальнику Пирятинського району газопостачання
ПАТ «Лубнигаз» О. Курочці,
Голові райдержадміністрації
О. Кучі
«Через кожні 5 років, чомусь саме зимової пори, а не влітку (та й не дивно, адже літніх теплих днів так мало) Пирятинрайгаз забирає на чергову повірку газові лічильники. Здавалося б, звичайна процедура. Але у всій цій історії запитань більше, ніж відповідей.
Зокрема, наприклад, у грудні 2016 року в с. Прихідьки контролери перевіряли покази газових лічильників 3 рази: 12 грудня дві працівниці близько 11.00 ранку, через півгодини – вже йшли дві інші, а треті - 26 грудня. Жах! Ви тільки собі уявіть: стукають у двері, а потім тарабанять і заглядають по всіх вікнах! Скажіть, чи хоч до одного чиновника приходить стільки перевірок? У якій цивілізованій державі світу є подібне? Забравши лічильники 23 січня 2017 року, я й гадки не мала, що через кілька днів матиму таку неприємність, душевний біль та нервове потрясіння.
Управління соцзахисту в жовтні минулого року видало мені повідомлення про надання субсидії, де чітко вказано: «Розраховано з 10-го місяця 2016 року по 4-й місяць 2017 року». Міністр соцполітики П. Розенко пояснив українцям, що людина може використовувати ці пільги на власний розсуд, але не виходячи за «рамки».
Отримавши січневу пенсію, я як добропорядна людина поспішила на пошту заплатити за комунальні послуги. 26 січня з’явилися знову контролери на порозі мого будинку та вручили мені повідомлення про борг з газопостачання. Як грім серед ясного неба! Де ж він узявся? Плачу регулярно. Почала розбиратися. Виявилося, що я спалила у січні, крім субсидії, ще 48 куб. м – борг 328,28 грн. Контролерка наказала розписатися на повідомленні, сплатити протягом 10-ти днів і аж ніяк не пізніше, бо діло ж то серйозне – відріжуть газ.
27 січня поїхала у районну газову службу, чемно привіталася і стала наївно думати, що знайду порозуміння та підтримку, адже можу цей борг заплатити і в лютому. Але мені гнівно відрізали: «Наслухалася вона радіо і телевізор, приїхала сюди морочити голову. Напалила, то сплати!». За 10 днів відсутності лічильника і попередній борг нарахували 1840 гривень. Таким чином за сам газ у січні я маю сплатити 2222 грн. Моєї і чоловікової пенсії аж ніяк не вистачить, щоб обігріти невелику хату. Чому держава не дає адресну допомогу грошима, якщо будинок опалюється газом? І тоді господар протягом опалювального періоду розпоряджатиметься метром кубічним згідно температурного режиму. Де ж логіка? Як можна спалити 400 куб. м газу в жовтні і в квітні, якщо це – теплі місяці?
Заодно хотіла б запитати: чому за лічильник, що вийшов з ладу, повинна платити сама людина, а не газова служба? РЕС, наприклад, замінює лічильники безкоштовно. Чому за газові надомники повинна платити людина, а не підприємство? У Чорнухинському районі їх людям міняють безкоштовно.
Вибираючи нового Президента у травні 2014 року, українці й гадки не мали, яке світле майбутнє їх чекає. От, нарешті, і втілилося у життя гасло: «Будемо жити по-новому!». То допоки ж така трудолюбива й терпляча нація буде терпіти знущання над собою?
Ганна УПИР»
За коментарями з приводу питань, порушених у листі, ми звернулися до начальника Пирятинського району газопостачання Олександра КУРОЧКИ. Після вивчення ситуації, він пояснив, що жителька Прихідьок, яка звернулася до редакції з листом, дійсно є боржником за газ:
- По субсидії їхній родині доведено норму споживання, відповідно до наших даних, - 383 кубічних метри у місяць. Але, наприклад, у грудні, вони використали 704 кубометри газу, оплативши при цьому лише нарахований по субсидії об’єм. Схожа ситуація і в січні – газу вони використали більше, ніж по субсидії, а оплатили так само. Тому і виник цей борг, який треба оплачувати.
Стосовно питання про те, чому лічильники ми ремонтуємо на платній основі, то відповідь наступна: лічильники закордонного виробництва ми ремонтуємо лише на заводах, адже не маємо потрібних для ремонту запчастин. Якщо споживач, лічильник якого потребує ремонту, надасть нам ці запчастини, наші спеціалісти відремонтують прилад безкоштовно.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2017) | Автор:

Переглядів: 86 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus