Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зібрати дитину до школи батькам «влітає в копієчку»…


Зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік і батьки поспішають зібрати своїх дітей до школи та придбати все необхідне для їхнього навчання.
Журналісти «Пирятинських вістей» вирішили пройтися крамницями міста й розпитати у пересічних пирятинців, в яку суму їм обходиться «набір школяра».


Аеліта, 30 років (збирає сина до 2-го класу):
- Зібрати дитину до школи нам обійдеться дешевше, бо в школі не вимагають носити шкільної форми. Одяг ще підійде минулорічний. Отже, нам потрібно тільки придбати взуття. Думаю, що разом з канцелярським приладдям вкладемося в одну тисячу гривень.
Юлія, 36 років (син піде до 1-го, а донька до 6-го класу):
- Гадаю, що на канцелярські приладдя у нас піде до 1 тисячі гривень. Два портфелі з ортопедичною спинкою коштують також близько 1 тисячі гривень. А щоб скупити повністю двох дітей до школи, то, за моїми підрахунками, потрібно витратити до 10-ти тисяч гривень.
Анастасія, 33 роки (має двоє школярів):
- На цей навчальний рік довелося скуповуватися повністю, бо діти швидко ростуть. Їздили за покупками у Лубни, бо в Пирятині вибору немає, часто трапляється неякісний товар, а ціни на нього високі. От і доводиться їхати в інші міста, де дешевше й кращий вибір. Щоб зібрати своїх школярів, довелося викласти майже 10 тисяч гривень.
Зоряна, 28 років (донька піде до 3-го класу):
- Відклали для шкільних покупок близько трьох тисяч гривень. Й це тільки на одяг, без канцелярії. Потрібно купувати новий одяг, бо вже з усього виросли. Стару шкільну форму продали. Портфель ще носити можна, але якщо залишаться гроші, то купимо доньці новий.
Володимир, 41 рік (син піде в 6-й клас):
- Канцелярське приладдя нам обійшлося в 400 гривень. Чимало речей залишилося з минулого року, але дещо потрібно ще докупити.
Наталія, 50 років (син піде до 6-го класу):
- Зважаючи на мінімальні зарплати українців, скуплятися ми починаємо ще з весни й закінчуємо восени. Доводиться скрізь ходити з сином, бо він хоче все вибрати собі сам. Нещодавно придбали йому рюкзак з ортопедичною спинкою за 500 гривень.
Тетяна, 37 років (син піде до 8-го класу):
- До школи майже повністю зібралися. Їздили за покупками в місто Лубни, бо в Пирятині дорого і вибір невеликий. Портфель син проносив два роки, тому вирішили купити йому новий. Придбали його в Пирятині за 560 гривень. Все обійшлося нам у 4 тисячі гривень. Правда, ще потрібно придбати туфлі.
Опитування провела Світлана ДОВГЕНКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (11.08.2016) | Автор:

Переглядів: 112 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus