Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зв’язок з читачами набирає обертів


На моє глибоке переконання, будь-яка газета приречена хіба що на існування, але не на розвиток, якщо немає тісного зв’язку з читачами. Адже вони – теж творці друкованого виданння, так само, як і журналісти.
Редакційний колектив «Пирятинських вістей» намагається не залишати поза увагою запитання, листи та проблеми, з якими до нас звертаються жителі міста та сіл району. Не один рік наше видання практикує на своїх сторінках такі рубрики як «запитання тижня», «з редакційної пошти», «лист у номер», «читач звернувся до газети», «запитували – відповідаємо», «читач порушує проблему», «це цікавить читачів» та інші, які користуються попитом у прихильників районки. Нещодавно запроваджено «гарячу» лінію - «Година запитань до...», під час якої пирятинці можуть безпосередньо поспілкуватися та поставити запитання керівникам району чи міста, начальнику поліції та іншим посадовцям.
Варто відмітити, що останнім часом особливо активізувалися жителі Пирятинщини, про що свідчить та кількість листів, дзвінків і звернень, які надходять до редакції. Нас це, звісно ж, радує. По-перше – маємо матеріали для газети, по-друге – це дуже добре, що люди не байдужі до того, що відбувається навколо. Відрадно, що пирятинців хвилюють не лише якісь особисті питання чи проблеми, але й більш глобальні – доля району, його населених пунктів, втілення реформ в медичній галузі, освіті, децентралізація та багато інших. Це говорить про те, що здебільшого жителі Пирятинщини – не байдужі до майбутнього свого та району в цілому і хочуть теж бути його творцями.
Журналісти «Пирятинських вістей» намагаються не просто висвітлювати проблеми, порушені читачами, а й прагнуть посприяти у їх вирішенні. З цією метою ми звертаємося до відповідальних осіб, представників влади за коментарями та інформацією про шляхи вирішення того чи іншого питання. Але, на жаль, не всі посадовці охоче йдуть нам назустріч – дають просто відписки, дехто взагалі відмовляється від коментарів, а відповідей на окремі офіційні запити нам доводиться чекати місяцями. Тож хочеться звернутися до посадовців: дотримуйтеся законодавства і працюйте перш за все на благо людей!
Вам же, шановні наші читачі, дякуємо, що ви з нами, що ви нам пишете, телефонуєте, розповідаєте про свої негаразди та ділитеся радісними подіями. Ми й надалі будемо намагатися допомогти у вирішенні тих проблем, з якими ви до нас звертаєтеся. І залишайтеся з нами! Пам`ятайте: ви потрібні нам, а ми – вам.
З повагою
Оксана БОНДАРЕНКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2017) | Автор:

Переглядів: 95 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus