Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звернення щодо будівництва цеху по змішуванню міндобрив направлять до контролюючих органів


21 листопада відбулася 24-та сесія Пирятинської районної ради сьомого скликання.
Найперше й одноголосно схвалили звернення депутатів райради щодо будівництва цеху по змішуванню рідких мінеральних добрив по вулиці Південній, 3 у Пирятині. Звернення буде направлено до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області, Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Державної екологічної інспекції в Полтавській області з вимогою у разі відсутності необхідних дозвільних документів вжити заходів щодо припинення будівництва та знесення незаконно зведеної будівлі; за результатами проведених перевірок притягнути винних до відповідальності згідно чинного законодавства. Також було внесено пропозицію долучитися до звернення депутатам міської ради, аби проблема набула ще більшого розголосу.
Окрім цього, депутати внесли зміни до ряду районних програм, затвердили районну Програму технічного забезпечення відділу ведення Державного реєстру виборців та внесли зміни до Календарного плану заходів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2017 рік.
Начальник фінансового управління РДА Людмила Безушко прозвітувала про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. Вона зазначила, що за цей період до загального фонду районного бюджету без врахування трансфертів при плані з урахуванням змін 16 075,7 тис.грн. фактично надійшло 16 730,0 тис.грн., що складає 104,1%. План бюджетних призначень перевиконано на 654,3 тис. грн.
Депутати райради ухвалили зміни до показників районного бюджету на 2017 рік, зняли з контролю деякі  районні програми, привели у відповідність перерахування коштів спеціального фонду на рахунок загального фонду, затвердили розпорядження голови районної ради, що були прийняті у міжсесійний період, та передали у власність редакції районної газети «Пирятинські вісті» майно, яке перебувало на її балансі. Також учасники сесії затвердили технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду ТОВ «Леляківське» та надали дозвіл Пирятинській ЦРЛ на передачу каналізаційно-насосної станції на баланс Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд.
Ольга ЛАСА. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (06.12.2017) | Автор:

Переглядів: 34 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus