Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4509
Показано матеріалів: 4501-4509

Сторінки: « 1 2 ... 449 450 451

ДИМ – ІЗ РОКУ В РІК. ДОПОКИ?

Мабуть, кожен з нетерпінням чекає приходу весни, адже вона приносить тепло, сонце, буяння зелені та квітів, щебетання птахів. Але щороку весняний настрій пирятинців і свіже повітря псуються через… їдкий дим, який традиційно окутує навесні та восени наше місто.
І щороку ми на сторінках газети піднімаємо цю проблему, але, як кажуть, віз і нині там. Як палили, так і палять. Тоді виникає думка: а, може, пирятинцям подобається дихати димом, а не свіжим весняним повітрям? Про це ми у них і запитали.

УВАГА! ЛОХОТРОН

Місцезнаходження Пирятина по трасі Київ-Харків, вочевидь, слугує досить частим відвідуванням всіляких проїжджих пройдисвітів.
Згадуєш про них лише тоді, як десь інколи прочитаєш у пресі, почуєш від знайомих, або ж якщо тебе саму не мине „щастя” мати з ними знайомство. Ми уже усвідомили попередження не вступати в контакти з особами циганської національності, наперсточниками, так званими „працівниками соцзабезу”, бути пильними в базарні дні, коли торгують цигани дешевим товаром, бо з ними прибувають і кишенькові крадії...
Знаємо приклади, як, прослідкувавши за людиною з щойно отриманими коштами в банківській установі, „провівши” її до безлюдного місця і зайшовши наперед „раптом”, знаходять гаманець (так звану «ляльку»), зацікавлюють знахідкою людину, а закінчується це як? Правильно – залишають без власного гаманця з щойно отриманими коштами...

СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

8 чоловічих команд розіграли цьогорічну першість району з волейболу. За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, за підсумками попередніх змагань до фінальної частини вийшли команди: «Податківець», «Ветеран» та села Малютинець.

А ЖІНКА В СВІТ ПРИХОДИТЬ ДЛЯ ЛЮБОВІ

Такими словами розпочала ювілейне засідання жіночого клубу „Ластівка”, що у Харківцях, одна з його натхненниць Наталія Журба. Важко у це повірити, але збираються ці жінки, за ініціативи вчительки місцевої школи Наталії Журби та завідуючої сільською бібліотекою Галини Самбур, уже 15 років. Місцем зустрічей був і Будинок культури, і дитячий садок, і сільська рада, і сільпо, й школа. Збиралися, де була можливість у різні часи й трохи тепла. Ми вже й забули, коли відключали світло у наших оселях, а жіночий клуб почав працювати ще до цього. У ті „цікаві” часи на засідання приходили зі свічками, використовували для освітлення й картоплину з ниткою та олією. Часи зараз не менш цікаві: у Будинку культури так же холодно і Галині Самбур доводиться до початку зібрання розганяти „церковне” повітря обігрівачами.

ДОЛІ ДИТЯЧІ

Прекрасна пора кожної людини – дитинство. І саме в дитинстві людина потребує особливої любові, уваги та захисту. Але ця формула іноді не спрацьовує лише через просту істину: діти батьків не вибирають.
Щороку збільшується кількість дітей, які внаслідок смерті батьків чи з інших причин залишаються без піклування батьків. Переважну більшість складають соціальні сироти і лише невеликий відсоток – це діти, які втратили батьків. І тому причина бездоглядності дітей здебільшого полягає не у фізичній втраті батьків, а у втраті батьками здатності повноцінно виконувати функцію піклування про дітей.

ДТП: ЩО РОБИТИ?

Сталася дорожньо-транспортна пригода. Що робити? Перша думка у водія: залишити місце пригоди й тікати, тікати, тікати. Друга думка – потрібно розібратися на місці й не викликати працівників ДАІ. То чим же керуються учасники дорожньо-транспортних пригод, залишаючи місце аварії та постраждалу людину, життя якій часто можна врятувати хоча б своєчасним повідомленням до медичного закладу? Напевно, інстинктом самозбереження, оманливим почуттям безкарності, або надією обійти закон.

РОЗПОЧАЛОСЯ УСЕ З ПІСНІ

Із задоволенням читаємо вашу газету всією родиною, разом з вами і сумуємо, і радіємо, і переживаємо, і тішимося. Адже пишете про нас, для нас так, як є насправді. От і я хочу поділитися з вами приємною подією. Маю надію, що цікавою вона буде і для читачів газети.

З ПІСНЕЮ В ДУШІ НАЗАВЖДИ

Раніше з концертами у сільському клубі виступали школярі. Та якось літнього вихідного дня, я пливла з донькою та сином на човні і співала пісню „Ой не світи, місяченьку”. Увечері до мене завітав художній керівник клубу Петро Білошапський. „Я, - каже, - ловив рибу і чув, як ти гарно співаєш. Тож запрошую тебе до нас на репетицію”.

ПЕРЕДПЛАТІТЬ „ПИРЯТИНСЬКІ ВІСТІ” – НЕ ПОШКОДУЄТЕ!

Одержавши чергові номери преси – „Сільські вісті”, „Порадниця”, „Зелена планета”, „Пирятинські вісті”, одразу ж беру й перечитую спочатку „Пирятинські вісті”, дружина – „Порадницю”, а тоді – інші газети.
Коли читаю „Пирятинські вісті”, я ніби побував у Пирятині, в селах, дізнаюся про життя-буття їх мешканців, організацій та установ. На фотоілюстраціях пізнаю багато знайомих облич, з якими доводилося бачитися і працювати за 42 роки моєї роботи.
З сумом читаю некрологи та поминальні рядки людей, які пішли за межу життя, адже і тут багато знайомих людей, з якими доводилося спілкуватися.
З газети дізнаюся, як розвивається наше місто, про трудові колективи й установи. Я навіть ніби побував і на ринку - дізнався про ціни на товари першої необхідності, про мистецьке життя району та інше.

« 1 2 ... 449 450 451

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus