Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Архів новин

«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗАПИТУВАЛИ - ВІДПОВІДАЄМО

Скільки угод на вивезення сміття укладено між КП «Каштан» та мешканцями приватного сектору?

Директор КП «Каштан» Віталій СКОЧКО:
- За минулий рік підприємство уклало 770 таких договорів. Приватний сектор обслуговується трьома одиницями техніки. За кожною з них закріплено вулиці, які обслуговуються відповідно графіку. Найбільший об’єм роботи виконується по суботах. У цьому році КП «Каштан» планує розширити маршрут обслуговування приватного сектору. Зокрема це стосується вулиць Котляревського, Б. Хмельницького, Саксаганського, Миру та інших, що знаходяться в цьому мікрорайоні. Коштує така послуга 3 гривні 75 копійок з однієї людини. Для того, аби залучати людей до укладення договорів на вивіз сміття, проводяться сходки, під час яких серед жителів міста ведеться роз’яснювальна робота та виписуються абонементні книжки на цю послугу.

Які засоби впливу застосовуються до тих, хто порушує тишу після 23-ї години?

На запитання минулого тижня про те, які засоби впливу застосовуються до тих, хто порушує тишу після 23-ї години, відповідає начальник дільничних інспекторів міліції майор міліції Олексій МУЛЯВКА:
- До райвідділу міліції, звісно ж, надходять скарги від громадян з приводу порушення тиші у нічний час і ми на них реагуємо. Усі звернення розглядаються, якщо факт порушення підтверджується, працівник міліції складає адмінпротокол, який, у свою чергу, передається на розгляд адмінкомісії, що діє при кожному органі місцевого самоврядування – при міській чи сільських радах. Відповідно до статті 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція даної статті передбачає попередження або накладання штрафу, розміром від 5-ти до 15-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Протягом 2013 року до райвідділу надійшло 27 заяв з цього приводу. Усі вони розглянуті і до порушників застосовано міри.
Головний спеціаліст Лубенського міжрайонного управління Держсанепідслужби Роман СОЛДАТЕНКО, до якого ми також звернулися з проханням прокоментувати питання, повідомив наступне:
- Відповідно до статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» у нічний час, із 22.00 до 8.00, на захищених об’єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів. Під час відзначення державних свят, дозвіл на «шум» у час, не передбачений законом, дає орган місцевого самоврядування, на території якого відбувається святкове дійство.

Скільки осіб в районі провакциновано від грипу?

Головний лікар центру первинної медичної допомоги Ірина ЯРОШ:
- Станом на 25 грудня у районі щеплення проти грипу зроблено 521 особі. Серед провакцинованих – пацієнти психоневрологічних будинків-інтернатів, 23 медпрацівники, 8 дітей.

Хто контролює якість газу, що надається для опалення житлових приміщень та підприємств?

Начальник Пирятинського району газопостачання ПАТ «Лубнигаз» Олександр КУРОЧКА:
- Якість газу повинна відповідати державному стандарту ГОСТ 5542-87. Для цього кожного дня в лабораторії ПАТ «Лубнигаз» робиться аналіз, за яким визначається фізико-хімічні параметри природного газу.

Яка робота проводиться у районі по збільшенню родючості грунтів?

Начальник управління агропромислового розвитку РДА Іван Щегельський:
- Господарствами району розроблені розрахунки бездефіцитного балансу елементів живлення по кожній культурі. Виготовляються еколого-економічні обґрунтування сівозмін. Закуплено 3 612 тонн в діючій речовині мінеральних добрив. Внесено з осені по 50 кг на гектар у діючій речовині мінеральних та органічних добрив під осінній обробіток грунту. Навесні планується внести ще по 75 кг на гектар у діючій речовині мінеральних та органічних добрив. Усього під урожай 2013 року цих добрив планується внести в середньому 125 кг на гектар.

ПРОБЛЕМНІ – РАНКОВІ РЕЙСИ

Нещодавно на сторінках «Пирятинських вістей» нашими читачами піднімалася проблема міських автоперевезень по вулиці Цибаня. Від міської ради стосовно цього питання надійшла наступна відповідь:
Шановні жителі вулиці Цибаня!
Питання можливості забезпечення всіх бажаючих мешканців вулиці Цибаня послугою автоперевезення маршруткою, яка здійснює перевезення за маршрутом №1 «с. Калинів Міст – вул. Цибаня – АС-2 – АС-1» ранковими рейсами є надзвичайно актуальним, особливо у зимовий період, коли кількість бажаючих скористатися громадським транспортом більша, ніж в інші періоди.
Провівши аналіз стану перевезень за вказаним маршрутом, можна зробити висновок, що проблемним є перевезення ранковими рейсами в зимовий період, а в інші пори року місткості автобуса, який здійснює перевезення, вистачає, щоб забезпечити усіх бажаючих скористатися транспортом.
Виконком міської ради разом з підприємцем І. Реутенко, яка обслуговує маршрут «с. Калинів Міст – вул. Цибаня – АС-2 – АС-1», розуміє, що для вирішення піднятої проблеми необхідно придбати автобус більшої пасажиромісткості, який, виходячи з аналізу, буде ефективно використовуватися тільки при здійсненні ранкових рейсів та в зимовий період.
В інші періоди року він буде працювати збитково, що взагалі ставить під загрозу господарську діяльність підприємця.
Тому, поки що вирішити цю проблему немає можливості, але виконкомом міської ради поставлено завдання підприємцю І. Реутенко вжити заходів для її вирішення.
І. Шикеринець,
заступник міського голови

Чи буде при поліклінічному відділенні центральної районної лікарні працювати лікар ЛОР?

Завідувач поліклінічного відділення ЦРЛ Микола БОБИР:
- Заявку на лікаря отоларинголога до медичної академії направлено. Проте, на сьогодні поки що невідомо, коли ми матимемо такого спеціаліста.

ВИТОК ГАЗУ, ЯКОГО НАСПРАВДІ НЕ БУЛО

11 лютого в другій половині дня до редакції стали надходити дзвінки від стривожених пирятинців, які повідомляли про те, що в їхніх будинках відчувається сильний запах газу, а додзвонитися в газову службу вони не можуть, бо там весь час зайнято.
Ми зв’язалися з начальником Пирятинського району газопостачання ПАТ «Лубнигаз» Олександром КУРОЧКОЮ й отримали таку відповідь:
Природний газ метан не має ані запаху, ані смаку і виявити його органами чуття людина не може. Для того, щоб споживач міг своєчасно виявити виток газу в приміщенні, до природного газу додається хімічна речовина одорант, яка має яскраво виражений запах сірководню.
11 лютого під час планових профілактичних робіт, які проводило Лубенське лінійно-виробниче управління магістральних газопроводів філії «УМГ «Київтрансгаз», сталося передозування вмісту речовини одорант. Ця речовина згорає разом з газом, проте якщо її багато, то вона розповсюджується в повітрі. Від мешканців Пирятина та сіл, які ми обслуговуємо, цього дня до нас надійшло близько 360 викликів. Наші бригади працювали аж до 22-ї години. У декого з користувачів дійсно були виявлені незначні витоки газу, а іншим ми просто пояснювали, чому склалася така ситуація.

ПИРЯТИНСЬКІ ВИРОБНИКИ СТРИМУВАЛИ ЦІНУ НА ХЛІБ ДО ПОЧАТКУ 2013 РОКУ

До редакції зателефонував пенсіонер з Пирятина Н. зі скаргою на те, що на прилавках магазинів хліб став дорожчим на 25 копійок. Це, звичайно, сума незначна, проте для пенсіонерів, які рахують кожну копійку, ця новина не дуже приємна, зауважив він.
З цим питанням ми звернулися до начальника відділу з питань торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку підприємництва РДА Галини КОНОПЛІЧ. Вона так прокоментувала ситуацію:
- По Полтавській області ціна на сорти хліба масового вжитку, що віднесені до соціальних, зросла в середньому на 49 копійок. По Пирятину ціна підвищилася на 20-25 копійок. У минулому році виробники хліба Пирятинщини підписували меморандум про стримування росту ціни на хліб до 1 січня 2013 року, хоча всі передумови для зростання цін були ще у 2012 році: підвищення ціни на бензин, плати за газ, світло. Виробники Пирятинщини у цьому випадку закону не порушують. Вони також дотримуються обмежень у націнці, яка не повинна перевищувати 5%.

ВИПЛАТА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ІНВАЛІДОМ II-ї ГРУПИ – ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ

До редакції за порадою звернулася жителька Пирятина К.. Ось, що вона нам розповіла: «Моя дитина – інвалід II-ї групи. Є висновок амбулаторної судово-медичної експертизи і рішення суду, що дитина визнана недієздатною. Чому мені відмовили у виплаті по догляду за дитиною-інвалідом? Що треба зробити, щоб отримувати цю виплату? Адже дуже важко вижити на одну пенсію дитини-інваліда. Я навіть не можу оформити документи, щоб отримати допомогу як малозабезпечена, тому що не стою на обліку в РЦЗ, а на облік стати неможливо».
Ми попросили прокоментувати порушену проблему заступника голови райдержадміністрації Андрія МАЛИШКІНА. Він повідомив:
- У даному випадку жінці потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення РДА, зокрема до сектора опрацювання заяв і документів, й написати відповідну заяву, а потім далі продовжувати оформлення документів на виплату цієї допомоги.
Також ми звернулися до завідувача сектором опрацювання заяв і документів управління праці та соціального захисту населення РДА Сергія ГУСАКА й отримали таку відповідь:
- З цього питання жінка до нас не зверталася. Для того, щоб отримувати таку виплату, потрібно написати заяву, з якою управління звернеться до центральної районної лікарні. Після отримання відповіді з ЦРЛ допомогу по догляду за дитиною-інвалідом буде призначено.

1 2 3 ... 25 26 »
 
 
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus